• Головна
  • Фракція Народної Партії
  • Депутати місцевих рад
Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"

Депутати місцевих рад

Депутати місцевих рад

У місцевих радах на сьогодні понад 12 тисяч депутатів, обраних від Народної Партії. В обласних, районних радах та радах міст обласного значення близько 2000 депутатів-народників, що становить 5,7% від загальної кількості депутатських місць. Більше 10 тисяч народників обрано до сільських, селищних рад і рад міст районного значення. Це 10,7% від кількості усіх депутатських мандатів.

Сумарний результат, отриманий Народною Партією на місцевих виборах 31 жовтня 2010 року – третій серед усіх партій-учасників виборчих перегонів.

Депутатські фракції Народної Партії в обласних радах діють у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській областях, міських радах Києва і Севастополя. Усього народники представлені в обласних радах 21 регіону України (123 депутати) та у Київській і Севастопольській міських радах (14 депутатів).

Фракції Народної Партії створені у більш ніж 250 районних радах та радах міст обласного значення. Усього у районних радах працює 1681 депутат від Народної Партії, у радах міст обласного значення – 157.

 

    Відділ організаційно-партійної роботи

та взаємодії з регіональними організаціями

Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.