Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Про олігархічну модель держави і баланс

02.03.2016 

Як ми ВСІ бачимо, в країні відбувається планомірне знищення суспільства, економіки, правових інституцій, а від так, і мотивацій існування правової та комфортної для більшості держави.

Найсміливіші, найкращі, що повинні задавати напрям руху в країні, її такт, створювати основні блага для суспільства – шукають щастя в інших краях.

Чому так відбувається?

Існуючий в країні баланс іде повністю на користь олігархату і правлячого класу.

Побудована олігархічна державна модель, в якій ми з вами перебуваємо – породжує саботаж реформ, корумпованість країни, знищення продуктивного потенціалу, дозволяє коритись зовнішньому управлінню … Чому так?

Адже ця ситуація знищує довіру до правлячого класу і робить неможливим довготривале існування такого суспільного договору, а з ним і такої держави? Наступні питання: Олігархи що працюють проти себе?, вони що нездатні мислити стратегічно?, забули основні мотиви Революції Гідності (за Гідність і проти несправедливості)?, чи не в змозі прорахувати наслідки?

Відповідь НІ, нездатні, вони не можуть всі разом одночасно побачити причинно наслідковий зв'язок і, відповідно всі разом, одночасно зрозуміти всю трагічність нинішньої ситуацію в комплексі.

Саме олігархи і правлячий клас створили сьогоднішню модель держави, підписали односторонньо вигідний тільки їм договір з суспільством. Вони її засновники, тому тільки їм в ній комфортно. Зрозуміло, що вони її боронять і будуть продовжувати боронити, бо в іншій моделі держави їх немає.

Той світ у якому вони живуть, такі категорії як етика, мораль і довіра – відсутні. Тому, можливість порозумітись між собою і запропонувати суспільству такий баланс (державну модель), який би задовольняв значну більшість суспільства майбутньої країни, правлячий клас – нездатний.

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України