Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ПЕРЕСТАТИ ОБГОВОРЮВАТИ ПОЛІТСЕРІАЛИ, А ПОЧАТИ КРИТИЧНО МИСЛИТИ

11.04.2016 

Адже суть моменту не у офшорних рахунках Порошенка, який вкотре продемонстрував, що спочатку бізнесмен, а потім Президент і не у відставці Яценюка який є політиком, що навіть своєю відставкою бореться за владу і рейтинги. І навіть не у політичній кризі і дочасних виборах, монополії регіональної влади, тепер Вінницької.

Це все важливо, надзвичайно важливо…, бо за обговоренням цього серіалу проходить життя, життя за сценарієм влади!

Суть нинішньої ситуації в продовжені незавершеної соціально-економічної революції, у якій суспільство знову віддало права на визначення свого майбутнього купці олігархів. До речі, головний олігарх, він же і за сумісництвом Президент, щоб втримати цей режим повинен нав’язати свої правила іншим існуючим олігархам, і таким чином перетворитися на авторитарного лідера.

Так, ми це вже проходили. Потім буде революція…

Наше завдання: критичне мислення та об’єднання навколо спільного бачення Україноцентричного порядку денного та спільного плану дій, а саме:

Об’єднання пасіонаріїв навколо формулювання Україноцентричного порядку денного.

Згуртування навколо беззаперечних моральних авторитетів, таких як Л.Костенко, М.Попович, Л.Гузар і таких багато, та спільного плану побудови справедливого суспільства, підтриманого моральними авторитетами.

Презентація проукраїнськими елітами суспільству Україноцентричного порядку денного з подальшим обговорення його активною частиною суспільства. Тільки таким чином ми отримаємо ситуацію, коли суспільство буде підготовлене до переукладання нового суспільного договору.

Під час обговорення координально зміниться артикульований політикумом і громадськістю порядок денний в країні: справедливий доступ до створюваних усім суспільством благ. Не може кілька десятків сімей тіньових ділків визначати рівень життя мільйонів українців, заганяючи їх в злидні, борги та позбавляючи шансу на гідне майбутнє. Діалог у цьому форматі здатен об’єднати суспільство і дати поштовх для виявлення якісно нових політиків та нових проукраїнських еліт, які пов’язані з людьми єдиною долею, а не казнокрадами з офшорних зон.

Нам потрібно побудувати країну для Людей!

Звичайно, все – це добрі наміри. Для того, щоб всі вони матеріалізувалися, слід перестати бездумно дивитись політсеріали, а почати критично мислити.

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України