Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Що відбудеться сьогодні під Радою і які очікування свідомої частини суспільства?

07.11.2017 

1. Або спускання в «трубу» негативної суспільної енергії.

2. Або, в результаті розірвання олігархічного консенсусу та за підтримки зовнішніх гравців – спроба зміни правлячого класу.

Чого прагне суспільство?

Зміни суспільних відносин (суспільно-економічних що гуртуються на власності), покарання винних (за змарнований час) та приведення до влади тих хто зможе (за суспільство це зробити).

Вигідна позиція активної частини суспільства:

1. Запропонувати дискурс: «Якщо під час сьогоднішніх акцій протесту виступаючі не піднімають питання повернення вкраденої власності, то це є профанація боротьби і підігрування владі».  Косметичні зміни – ні до чого не призведуть!

2. Запропонувати механізм залучення повернутої власності в єдиний промисловий комплекс. Нова індустріалізація. Відродження промислової піраміди. Відродження наукоємних підприємств.

3. Наголосити: що нам необхідний Україноцентричний план розвитку країни, відповідний дискурс та політичний рух, що може здійснити задумане. (На сьогодні всі партії підігрують чи то сходу чи то заходу).

4. Закликати не бути байдужими і брати владу в свої руки, починаючи зі створення справжніх тер.громад.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України