Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
З ЧОГО МАЄ РОЗПОЧАТИСЯ СПРАВЖНЯ УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ?

16.02.2017 

З ЧОГО МАЄ РОЗПОЧАТИСЯ СПРАВЖНЯ УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ?

Насамперед, з ліквідації олігархату та проведення націоналізації шахрайськи приватизованої колишньої державної власності; з введенням представників трудових колективів до складу правління державних корпорацій з правом визначального голосу щодо розподілу прибутків; з визначення справедливої частки зарплати в собівартості продукції, яка має бути не нижчою, ніж в розвинутих країнах. Тільки так можна зробити перший, але дуже важливий крок до побудови справедливої і водночас ефективної ринкової економіки. Саме це робили країни, що стали взірцевими в сенсі економічного, соціального та гуманітарного розвитку.

Доки існує олігархат зі своїми ставлениками у владі, ЗМІ, партіями та експертному середовищі – позитивних змін не буде. Тому вихід один: повне докорінне перезавантаження всієї системи, створеної нинішньою політичною елітою України з повним відстороненням її від влади!

 

Топ - новина
Голова Народної Партії Володимир Литвин заявив про свій вихід з депутатської групи «Воля Народу»

20.10.2017

Я попередив членів групи, що в разі голосування ними за так звану пенсійну реформу, я буду змушений покинути колектив, що мною і було зроблено.