Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Олексій Якименко

Олексій Якименко

Всіх записів: 54

Глобальные задачи нашего общества

02.09.2016 

В обществе необходим культ долга выполнения принятых обязательств — государством, сообществом, отдельной личностью

Протистояння між владними структурами посилюється

19.08.2016 

Сьогодні прикордонники до своєї головної установи підтягнули два новеньких і броньованих Козака.

ВИБОРИ БЕЗ ВИБОРУ

25.07.2016 

Коли під час виборів кандидати змагаються своїми програмами, в яких пропонують шляхи розвитку суспільства, економіки, побудови справедливої держави – то суспільство неодмінно прогресує. Воно стає суб’єктом своєї долі і тому, активно приймає участь у виборі найкращого із запропонованих шляхів свого розвитку та людей, що будуть його реалізовувати.

42% граждан на референдуме признали бы часть Донбасса оккупированным

25.06.2016 

Если бы Украина решила провести завтра референдум о признании ЛНР и ДНР оккупированными территориями с прекращением социальных выплат и других обязательств, то 42% респондентов поддержали бы такую инициативу.

Породження неправильних дій

26.04.2016 

Новообраному Уряду необхідно зрозуміти, що причиною політичної кризи є не зовнішня агресія на сході і навіть не розбалансованість державної машини, недосконалі закони, відсутність єдності, молода демократія, а незавершена соціальна революція.

ПЕРЕСТАТИ ОБГОВОРЮВАТИ ПОЛІТСЕРІАЛИ, А ПОЧАТИ КРИТИЧНО МИСЛИТИ

11.04.2016 

Адже суть моменту не у офшорних рахунках Порошенка, який вкотре продемонстрував, що спочатку бізнесмен, а потім Президент і не у відставці Яценюка який є політиком, що навіть своєю відставкою бореться за владу і рейтинги.

ОБЩАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА МОМЕНТА: «ГРАБЬ НАГРАБЛЕННОЕ ?»

06.04.2016 

Происходящее с оффшорами доказывает, что монетаристская модель развития финансового капитализма себя исчерпала.

Вчерашняя новость дня: Ради одного человека решили наплевать на Конституцию.

01.04.2016 

Пока еще спикер Гройсман, предложил законопроект, который разрешает иностранцу до 1 мая 2017 года возглавить Минфин без приобретения гражданства Украины.

ПРО ОЛІГАРХІЧНУ МОДЕЛЬ ДЕРЖАВИ, БАЛАНС І ЩО ТРЕБА РОБИТИ

23.03.2016 

І так, як ми ВСІ бачимо, в країні відбувається планомірне знищення суспільства, економіки, правових інституцій, а від так, і мотивацій існування правової та комфортної для більшості держави.

Давайте спросим откровенно

14.03.2016 

Кому уже нужен этот безвизовый режим при таком то курсе евро? Кто сможет себе позволить поехать посмотреть, сравнить, как нормальная власть помогает делать жизнь своих сограждан более счастливой?

Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.