• Головна
  • Блоги
  • Блог Володимира Тетерука
Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Тетерук

Володимир Тетерук

Всіх записів: 24

Відвід російських військ: розслаблятися ще зарано

13.10.2014 

Рішення Путіна вивести частину зосереджених в Ростовській області військ викликало бурхливу реакцію не лише в експертних середовищах, а й серед широкої громадськості. Оцінки мають загалом схвальний характер. І з цим важко не погодитись: будь-яка спроба хоча б мінімальної деескалації конфлікту є позитивною.

Діти „лейтенанта” Порошенка

09.10.2014 

Здається, наш політикум вирішив кинути виклик самому Остапу Бендеру. А саме – спростувати його емпіричні ідеї про те, що в одному місті двом дітям лейтенанта Шмідта буде затісно, особливо коли йдеться про отримання та розподіл матеріальних благ чи інших дивідендів, здобутих, м”яко кажучи, не зовсім праведним шляхом. Про це подумалось вже відрекомендованому сином лейтенанта Шмідта Бендеру під час „виносу тіла” Паніковського з міської канцелярії після невдалої спроби теж стати сином легендарного бунтівника.

І знову про гречку і „гречкосіїв”

22.09.2014 

Народна прикмета: якщо в ЗМІ активно говорять про гречку – значить виборча кампанія в самому розпалі. А як же - „последний довод королей” у вигляді продуктового набору ніколи не був зайвим у боротьбі за омріяний депутатський мандат.

Тенденции однако…

16.09.2014 

Глядя на первые пятерки избирательных списков партий, не покидает ощущение того, что все повторяется вновь. С той лишь разницей, что теперь, вместо певцов, спортсменов и других узнаваемых лиц, в проходных частях списков – воины АТО, а также некоторые известные журналисты.

Топ - новина
ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: "МИ СВЯТІ, А ХТО В ЦЕ НЕ ВІРИТЬ – НАШІ ВОРОГИ"

25.02.2017

Сьогоднішня робота парламенту ще раз засвідчила, що вміст ГМО у його складі значно перевищує будь-які допустимі нормативи, навіть за невисокими сучасними українськими стандартами.