• Головна
  • Блоги
  • Блог Володимира Тетерука
Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Тетерук

Володимир Тетерук

Всіх записів: 40

Іменну зброю роздали, а що далі? Aбо Show must go on!

23.02.2016 

Міністр оборони України нагородив видатних діячів у царині обороноздатності країни іменною раритетною зброєю.

Від шибениці – до гільйотини Або Про реформи і справедливість

22.02.2016 

Французька королева Марія Антуанетта була щиро-наївною. Зрештою, це не завадило їй скінчити життя на гільйотині. В історії назавжди залишилися соціально-економічні рекомендації Її Величності щодо боротьби з голодом: якщо немає хліба – їжте тістечка. І продемонструвати свиті як це робиться.

«Его ведет дорога в Лету…»

15.02.2016 

Рух за очищення, з «фронтменом» Міхеїлом Саакашвілі, починає тур по обласних центрах України. Крім традиційних гасел, критики всього й усіх (зрозуміло, якщо це не стосується Президента та його найближчого оточення) учасники політичного хаджу планують зібрати 1 мільйон підписів на підтримку своїх вимог, які стисло можна охарактеризувати так: „За все хороше й проти всього поганого”.

«С Лениным в башке» - на звалище історії!

07.11.2014 

От і дочекалися: сьогоднішні роковини Жовтневого перевороту проходять без традиційних комуністичних «хеппенінгів» з червоними прапорами та маргіналізованою публікою літнього віку на чолі з молодим татусем Петром Симоненком. Згадучи ці дійства недалекого минулого, вкотре переконуєшся: кожен дійсно має право з»їжджати з глузду по-своєму.

Пристрасті за „сміттєбаковою” люстрацією

28.10.2014 

Попри беззаперечність самого видовища, від завантаження одіозних персонажів у сміттєві баки все ж тхне середньовіччям. Маю на увазі насамперед тогочасні уявлення про злочин та покарання: прив’язування порушника до стовпа ганьби з подальшим закиданням нечистотами. Хоча тоді, в середні віки, на відміну від дій нинішніх „сміттєвих люстраторів”, подібне покарання мало абсолютно легітимну основу та й стосувалося в основному простолюдинів, які скоювали здебільшого побутові правопорушення, не становили суспільної небезпеки для тогочасних міст та інших „напівдержавних” утворень.

Ось і запахло 1939-м... Але вихід є!

21.10.2014 

Новина про спроби Кремля втягнути Польщу в україно-російський конфлікт на Донбасі швидко поширюється Інтернетом. З посиланням на нинішнього маршалека Сейму, а в минулому – міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського, ряд видань стверджують, що Путін хоче, щоб ця країна направила свої війська в Україну.

Відвід російських військ: розслаблятися ще зарано

13.10.2014 

Рішення Путіна вивести частину зосереджених в Ростовській області військ викликало бурхливу реакцію не лише в експертних середовищах, а й серед широкої громадськості. Оцінки мають загалом схвальний характер. І з цим важко не погодитись: будь-яка спроба хоча б мінімальної деескалації конфлікту є позитивною.

Діти „лейтенанта” Порошенка

09.10.2014 

Здається, наш політикум вирішив кинути виклик самому Остапу Бендеру. А саме – спростувати його емпіричні ідеї про те, що в одному місті двом дітям лейтенанта Шмідта буде затісно, особливо коли йдеться про отримання та розподіл матеріальних благ чи інших дивідендів, здобутих, м”яко кажучи, не зовсім праведним шляхом. Про це подумалось вже відрекомендованому сином лейтенанта Шмідта Бендеру під час „виносу тіла” Паніковського з міської канцелярії після невдалої спроби теж стати сином легендарного бунтівника.

І знову про гречку і „гречкосіїв”

22.09.2014 

Народна прикмета: якщо в ЗМІ активно говорять про гречку – значить виборча кампанія в самому розпалі. А як же - „последний довод королей” у вигляді продуктового набору ніколи не був зайвим у боротьбі за омріяний депутатський мандат.

Тенденции однако…

16.09.2014 

Глядя на первые пятерки избирательных списков партий, не покидает ощущение того, что все повторяется вновь. С той лишь разницей, что теперь, вместо певцов, спортсменов и других узнаваемых лиц, в проходных частях списков – воины АТО, а также некоторые известные журналисты.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України