• Головна
  • Фракція Народної Партії
  • Народні депутати України
Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Народна Думка

Чи підтримуєте ви введення другої державної мови в Україні?

Категорично проти

Не підтримую

Підтримую

Мені байдуже

Всього голосів: 1377

архів

Народні депутати України

ГРИВКОВСЬКИЙ Вадим Олександрович

Член Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування, житлово-комунального господарства та регіональної політики, член депутатської фракції Народної Партії у Верховній Раді України

 

ГРИВКОВСЬКИЙ Вадим Олександрович, народився 29 серпня 1967 року в м. Ігрень Дніпропетровської області.

Громадянин України. 

Трудову діяльність розпочав в 1985 році електромонтером на Ватутінському вогнетривкому комбінаті після закінчення ПТУ в м.Ватутіно Черкаської області. В тому ж році поступив до Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту і був призваний на дійсну військову службу. Прослужив в лавах армії 1985-1987 рр. та продовжив навчання в інституті. В зв’язку із одруженням та народженням доньки мусив перервати навчання і працевлаштувався майстром-монтажником в Черкаське будівельне управління №140. 3 1990 р. по 1994 р. працював у різних підприємствах, пройшовши трудовий шлях від простого робітника-будівельника до майстра і керівника.

3 1994 року займав керівні посади в підприємствах з різною формою власності, зокрема,  заступником голови правління ВАТ „Харківнафтопродукт”, директором ТОВ „Данвіл”,  директором ТОВ „Ріал Тел”. В 1999 році, закінчивши Черкаський інженерно-технологічний інститут, отримав вищу освіту за спеціальністю „Промислове та цивільне будівництво” та здобув кваліфікацію інженера-будівельника.

3 1999 р. по 2004 р. – трудова діяльність в УДПЕЗ „Укртелеком” (згодом – ВАТ „Укртелеком”).  Займав різні керівні посади: заступника директора з питань маркетингу та продажу послуг,  заступника директора з питань маркетингу, продажу та обслуговування споживачів,  директора з комерційних питань, директора з питань стратегії розвитку взаємодії з міжнародними операторами зв'язку.

З 2004 р. –  радник з  питань  співробітництва з міжнародними фінансовими установами ТОВ „Сіті Інвест Буд”.  З листопада 2005 року призначений радником з питань співробітництва з міжнародними фінансовими установами ТОВ „СІБ-БРОК”, а з квітня 2006 року по жовтень 2007 року (до обрання народним депутатом України) обіймав посаду директора ТОВ „СІБ-БРОК”.

Одружений, має двох доньок.       

У Верховній Раді України шостого скликання входить до складу депутатської фракції Блоку Литвина. Член Комітету ВР з питань будівництва, містобудування, житлово-комунального господарства та регіональної політики.

Не судимий.