Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
На пульсі життя Хмельниччини

21.01.2009

 

Хмельницьку обласну громадську організацію «Молодь за Литвина», яка нараховує 1 244 члени, очолює волочиський підприємець Сергій Лабазюк. «Ми працюємо над вирішенням молодіжних проблем та залученням юних до активного громадського життя, – говорить Сергій. – Торік проведено ряд змістовних заходів, які сприяли зростанню іміджу нашого об’єднання».

Так, у травні відбувся конкурс патріотичної пісні «Юність, обпалена війною». Обласне свято до Дня молоді пройшло в смт Білогір’я. З 11 по 13 серпня тривала акція «Подаруй дітям радість» – активісти організації вручали дітям з багатодітних сімей подарунки до школи. 1 вересня взяли участь у Дні знань у м. Шепетівці. 24 серпня провели обласне молодіжне свято до Дня Незалежності у м. Волочиську, а в м. Шепетівці – факельну ходу.

У День захисту дітей увагу шепетівців привернули парад молодих мам та дитячі конкурси, влаштовані міським осередком литвинівців.

Пам’ятною стала листопадова зустріч народного депутата України, голови обласної організації Народної Партії В.Ф. Шпака з молодими аграріями області. Завершилася тривала дискусія вшануванням кращих працівників.

У день Святого Миколая відбулися численні зустрічі з дітьми в лікарнях, притулках, школі-інтернаті для дітей з обмеженими можливостями. Масовості також набрала акція «Подаруй ялинку дітям». За сприяння підприємств «Хмельницьклісу» кожна районна та міська молодіжна організація одержала можливість разом з Дідом Морозом та Снігуронькою вручити зелені красуні і ласощі малюкам, які проживають у найбідніших сім’ях.

Сергій Лабазюк називає імена здібних ватажків молодіжного руху. Це: Сергій Яловчук – Білогірський район, Микола Садлій – Віньковецький район, Андрій Ярошенко – Ізяславський район, Сергій Тимчук – Кам’янець-Подільський район, Сергій Маринок і Юрій Заславський – м. Хмельницький, Анжеліка Дмитрашко – Старокостянтинівський район, Олександр Пузирук – Старосинявський район, Юрій Чепрак – Ярмолинецький район, Марина Деньга – м. Шепетівка, Олександр Афанасьєв – м. Старокостянтинів.

Завершилася наша розмова з лідером молодих народників насущною темою – про економічну кризу.

- Ми звернулися до роботодавців, щоб ті проявили відповідальність за долю молодих людей і у цих складних умовах не скорочували посади молодих працівників, не залишали без засобів існування всіх наших ровесників, – сказав С. Лабазюк. – Наразі намагаємося реалізувати свій заклик повсюдно – у всіх містах та селах, у всіх виробничих структурах.

 

Тамара Булаєва

Хмельницька обласна організація

Народної Партії

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".