Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Вибухівка стала інструментом боротьби опонентів

20.10.2010

 

Із наближенням дати виборів противники Народної Партії, відчуваючи свою неспроможність перемогти чесно, дедалі частіше і зухваліше вдаються до відверто дикунських методів боротьби. Замість публічного діалогу  використовуються брудний шантаж та відвертий розбій. Останні події свідчать, що у політичній боротьбі в хід іде навіть вибухівка.

19 жовтня 2010 року, о 20:30, у селі Салтанівка Любашівського району Одеської області скоєно напад на кандидата в депутати обласної ради від Народної Партії Анатолія Івановича Артеменка. Біля будинку, де мешкає А.Артеменко, до нього підбіг невідомий та кинув під ноги вибуховий пристрій. На щастя, кандидат-народник залишився живий, проте отримав численні травми.

Очевидно, що причиною нападу на А.Артеменка стала його політична діяльність, адже він не лише балотується до облради, а й зараз є депутатом Любашівської райради від Народної Партії. Оскільки погрози, шантаж і моральний тиск на народників виявилися неефективними, опоненти намагаються застосувати проти наших однопартійців фізичне насильство.

Народна Партія засуджує і висловлює обурення такими злочинними діями.

Заявляємо: ми ніколи не поступимося своїми принципами. Народники завжди жорстко відстоювали інтереси своїх виборців і прихильників. І навіть варварськими методами нас не залякати.

Ми вимагаємо від правоохоронних органів якнайшвидше розслідувати факт політичного терору проти А.І.Артеменка, дати правову оцінку ситуації і притягнути винних до кримінальної відповідальності. Народна Партія бере на контроль розслідування цієї справи і закликає усі засоби масової інформації об’єктивно інформувати громадськість про результати роботи правоохоронців. Народники боротимуться і захищатимуть право своїх однопартійців на власну політичну позицію і активну політичну діяльність. Не можна допустити, щоб терор і насилля стали на заваді вільним, чесним і демократичним виборам. 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
ЮБК
22.10.2010 15:57:14

Подобные факты, пусть и не совсем гуманные, являются реальным подтверждением того, что в народниках видят реальных оппонентов, способных победить. Но наших кандидатов не сломить.

Yakimenko
20.10.2010 14:53:36

Добре, що є такі політичні сили, як Народна Партія, які стоять на захисті прав громадян і борються за чесні та демократичні вибори!

Voronyanska@ukr.net
20.10.2010 14:50:22

на мою думку - такі дії є не лише недопустимими,а й просто низькими! Адже звертатись до таких методів боротьбі - це вже свідчить про повну безпорадність та непрофесійність політичної опозиції!!

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019