Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Банкірша, яка втратила роботу через декрет, отримує 1,5 мільйона фунтів компенсації - Daily Mail

01.12.2010

Інвестиційний банкір, яка повернулася з декретної відпустки в свою компанію у лондонському діловому районі Сіті й була звільнена, отримала компенсацію 1,5 мільйона фунтів стерлінгів.

Оксана Денисенко, народивши доньку, повернулася на посаду віце-президента Credit Suisse, але виявила, що колега, який заміщував її посаду, був досі там.

Вона ділила пост із заступником сім місяців від травня 2007 року, а тоді боси сказали їй, що не потребують аж двох людей для роботи з інвестиціями в Україні.

Банк Credit Suisse заперечив будь-які порушення зі свого боку, стверджуючи, що тримав обох працівників завдяки бумові на ринку.

Проте у серпні суд вирішив, що пані Денисенко, якій далеко за тридцять, стала об’єктом гендерної дискримінації й була звільнена саме внаслідок декретної відпустки.

18 листопада суд у Східному Лондоні постановив, що потерпіла має отримати 656 104 фунти компенсації – за неотримання майбутніх заробітків та моральні збитки.

Решту 900 тис. фунтів було присуджено за втрачені бонуси й зарплатню за один із чвертю року разом із підвищеним пакетом виплат при звільненні.

Компенсація втраченої зарплатні покрила період від моменту її звільнення у грудні 2007 року до березня 2009-го.

На той час, вирішив суд, вона все одно би втратила роботу через економічний спад.

Враховуючи, що базова зарплатня становить 80 тис. фунтів за рік, ця частина компенсації оцінюється як додаткові 100 тис.

Уся присуджена сума у 18 разів більша від її базової зарплатні.

Українка пані Денисенко, яка живе в розкішній квартирі у західнолондонському Кенсінгтоні зі своїм чоловіком Стефаном Льошем, відмовилася коментувати судовий вердикт.

Пані Денисенко влаштувалася у Credit Suisse 2004-го й за рік перейняла весь контроль над новим для банку українським ринком.

Вона розповіла про вагітність у грудні 2005-го й була підвищена до віце-президента в січні 2006-го, перед тим як піти в декрет у березні того самого року.

Слуханню було повідомлено, що її безпосередній начальник переконав її перенести дату повернення з вересня 2006 року на березень 2007-го, мовляв, вона «краще інтегрується в роботу, коли донька підросте». Пані Денисенко зрозуміла, що не має іншого вибору, крім як погодитися.

А потім вона взяла відпустку на місяць, тому що чоловіка забрали в лікарню, й повернулася у травні 2007 року.

У серпневому судовому рішенні було зачитано, що пані Денисенко «не дали по суті вибору з роботою після повернення» і половину її повноважень делегували чоловікові, якого вона запропонувала на місце свого заступника і який був залишений.


Оригiнал матерiалу:
http://www.dailymail.co.uk/

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".