Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА ПОЛІТВИКОНКОМУ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

23.02.2010

 

 

Сільський товаровиробник потребує справжньої державної підтримки

  Народна Партія висловлює глибоке занепокоєння станом  державної підтримки вітчизняного агропромислового комплексу. Тривожними сигналами є системні дисбаланси розвитку таких ключових галузей народного господарства, як тваринництво, цукрова та молочна галузі. Сьогодні все більш очевидним стає перетворення України із потужного  експортера сільськогосподарської продукції на її імпортера.

 Вражає той факт, що за 2009 рік, порівняно з попереднім, наша держава збільшила  імпорт цукру на 51 тисячу тонн – тобто у дві тисячі разів. Такі цифри говорять про стагнацію галузі. Тривожним сигналом є те, що протягом 2009 року Україна стала одним із найбільших імпортерів свинини з ЄС. У  той же час наші виробники не мають можливості експортувати власну продукцію до країн європейської співдружності. Народна Партія засуджує сьогоднішню практику урядування, за якої держава допомагає європейським фермерам боротися із кризою коштом українських виробників.

 Неприйнятною і несправедливою по відношенню до вітчизняних виробників  є підтримка імпорту  молочної продукції. Лише кілька років тому наша країна була великим експортером вершкового масла. Однак протягом минулого року до України вже було імпортовано 5 тисяч тонн цього продукту. Показовим є те, що ця цифра  удесятеро перевищує  обсяги зовнішніх закупівель у 2008 році.

 Галопуюче зростання показників імпорту цих товарів до нашої держави – країни, яка з прадавніх часів славилася своїми безкрайніми ланами, родючими грунтами та достатком життєдайних променів сонця, викликає сором.

Ми, Народна Партія, звертаємось до тих державних мужів та представників вітчизняної ділової спільноти, яким не байдужа подальша доля України, до тих людей, які, грунтуючись на вітчизняних традиціях, зробили справою свого життя утвердження  в Україні  принципів демократії та міцної  прозорої економіки.

З цією метою ми закликаємо відповідальних політиків, підприємців та знаних фахівців галузі сісти разом за один стіл для спільного пошуку інструментів подолання руйнівних економічних наслідків ситуації, що склалася.

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
***
25.02.2010 09:27:30

сільським господарством, від часів проголошення незалежності, на користь та добробут селян не займався ні один Уряд, жоден Президент та депутати всіх скликань Верховної Ради України. Ця галузь віддана на поталу малим - районний рівень та великим - область, центр князькам, що одночасно збагатіли, а найбільш незахищений соціальний прошарок на селі - його жителі - виживають, як тисячі років тому, веденням натурального господарства. Вважаю, що тут ЗАКЛИКІВ замало ....

kommandos
23.02.2010 15:50:53

То, что сейчас происходит с сельским хозяйством Украины, иначе, как преступлением против всех людей не назовешь! Судите сами:как можно пускать на рынок продукцию, которая запрещена к продаже в странах ЕС? Мои родственники живут в Черниговской области и я хорошо знаю, как сельских тружеников правительство Ю. Тимошенко вытиснило с внутренних рынков сбыта. Сейчас на селе невыгодно держать скотину для продажи продукции с/х, так как имея определенные обязательства перед Западом, Ю.В. пускает на внутренний рынок низкосортную, гомогенизированную продукцию из Польши, Турции и др. стран. Понятно и школьнику, что через годы, мы все вымрем от болезней, мутации и отсутствия полноценной пищи.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".