Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА ПОЛІТВИКОНКОМУ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

25.02.2010

Для уникнення технічного дефолту

необхідно якнайшвидше ухвалити Держбюджет

 

Украй важкий стан української економіки вимагає від політиків та державних чиновників швидкої реакції та рішучих дій для покращення ситуації. Так, у лютому державні фінанси опинилися на межі технічного дефолту. Обсяги зобов’язань Державного казначейства у 15 разів перевищують залишки на зведеному казначейському рахунку. Поточні борги казначейства перед бюджетними установами складають 28,3 млрд грн, а залишок на рахунку – лише 2,4-2,5 млрд гривень.

Це загрожує економічній стабільності та регулярному здійсненню соціальних виплат держави. Не можна приховувати, що вже у березні, за прогнозами експертів, можуть виникнути складнощі із своєчасною виплатою пенсій, зарплат бюджетникам, матеріальної допомоги тощо.

Така ситуація є неприпустимою. Держава зобов’язана бути гарантом порядку та добробуту своїх громадян. Тому ми закликаємо всі політичні сили, які дійсно відстоюють інтереси народу і країни, припинити політичну конфронтацію і об’єднатися задля кропіткої роботи. Тільки спільна системна робота над розв’язанням економічних проблем дасть змогу подолати економічну кризу.

Ми звертаємося до уряду та всіх відповідальних міністерств з вимогою якнайшвидше сформувати та внести до Верховної Ради проект закону „Про Державний бюджет України на 2010 рік”. Також ми висловлюємо сподівання, що швидкому ухваленню збалансованого та орієнтованого на потреби людей бюджету сприятиме новообраний Президент.

Саме відсутність бюджету на поточний рік є однією з основних причин загострення соціально-економічної кризи в країні. Тому ухвалення бюджету має стати першим кроком для стабілізації ситуації в економіці та підвищення добробуту громадян. Ухвалення бюджету буде тестом для влади і опозиції на готовність працювати в інтересах країни і конструктивно розв’язувати проблемні питання.

Переконані, що тільки припинивши протистояння та об’єднавшись для продуктивної роботи, можливо змінити ситуацію в країні на краще.

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Гість
25.02.2010 16:08:00

Незрозуміло, який зв'язок між тим, що у нас відбулися вибори Президента і тим, що до цих пір не прийнятий державний бюджет на 2010 рік. Але українську політику неможливо зрозуміти користуючись законами логіки.

_
25.02.2010 11:53:30

затягивайте пояса, господа...

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".