Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Чернігівщина: Не кидай в сміття!

21.06.2010

182r57f8_250.jpgНаше сьогодення – це час новітніх технологій, завдяки яким вчені та винахідники розробляють і створюють речі, які полегшують наше життя, створюють комфорт в побуті, економлять бюджет і час тощо. Отже допомагають. Але (і останнім часом, нажаль, це стається все частіше) ці ж самі, здавалося б, звичайні предмети і механізми, які нас крізь оточують, без яких ми вже не уявляємо буденність, до яких ми звикли і іноді взагалі не помічаємо, часто-густо несуть в собі загрозу здоров’ю, а часом і життю. Як цьому запобігти і чи можливо це зробити?

Можливо. Якщо знати про небезпеку заздалегідь, проблеми і біди можна упередити. «Упереджений – означає озброєний»,- каже прислів’я. Представниця нашої політичної сили Лілія Лущик – генеральний директор Чернігівського підприємства ЗАТ «Сінет» (котре займається утилізацією промислових відходів та невпізнаних пестицидів і інших ядохімікатів  по всій території Чернігівської області) – дуже стурбована ситуацією, коли речі, які, як-то кажуть, створені, щоб служити людині, завдають їй неабияку шкоду. Саме тому вона виступила ініціатором проведення акції, метою якої є зменшення забруднення навколишнього середовища, залучивши до цього екологічне підприємство «Дон-Бас». Пані Лілія вирішила привернути увагу мешканців Чернігівщини до екологічних проблем і на шпальтах одного з місцевих видань з’явилася її стаття, в якій «героїнею» вступає всім відома люмінесцентна лампа.

Прес-служба

Чернігівської обласної організації Народної Партії 

Люмінесцентна лампа стала звичною для людей, які уникають безглуздих витрат. Хоч коштує така лампа дорожче звичайної, зате потім – до 80 відсотків економії. Але, на жаль, вони також перегорають. І коли люмінесцентна лампа стає непридатною, вона небезпечна, бо містить сполуки ртуті. Якщо її викинути в сміттєпровід, вона розбивається, шкідливі сполуки ртуті виходять назовні, потрапляють у грунт і разом з водою повертаються до нас. Тому відпрацьовані лампи потребують дотримання певних правил поводження з ними.

Під девізом «Ні забрудненню нашого краю» в Чернігівській області розпочалася спільна акція обласної організації Народної Партії та екологічного підприємства «Дон-Бас». її мета – привернути увагу людей до проблем зберігання та утилізації відпрацьованих люмінесцентних та енергозберігаючих ламп і за рахунок цього зменшити забруднення навколишнього природного середовища.

У Чернігівській області питанням збирання та утилізації люмінесцентних ламп займається підприємство «Дон-Бас», що має всі відповідні документи на проведення робіт з такими небезпечними відходами. Набирайте номер телефону 612148 у місті Чернігові, і небезпечну пампу у вас заберуть. Як професіонал можу стверджувати, що, не викинувши, а утилізувавши кожну відпрацьовану лампу, ми робимо свій край чистішим, і саме в цьому проявляється турбота про здоров’я людей. 

Лілія Лущик,

Чернігівська обласна газета «Вісник Ч»

№ 24/1258 від 17.06.2010 року

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".