Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Народники не допустять політичного терору проти однопартійців

03.06.2011

Депутатська діяльність щодо захисту прав громадян викликає спротив з боку місцевих „феодалів”, які практикують відвертий бандитизм та політичний терор. Черговим прикладом місцевого самоврядування „з вибухівкою” став нещодавній інцидент у м. Дебальцеве. Цього разу мішенню став депутат міської ради від Народної Партії Дмитро Другашов.

Його політична діяльність, спрямована на боротьбу із протиправною й життєво небезпечною для мешканців і гостей міста практикою нелегальних пасажирських перевезень, сьогодні обернулася загрозою життю і безпеці самого депутата-народника та членів його родини.

Кримінальне лобі у Дебальцівській міськраді, спираючись на підтримку міського голови, „оголосило війну” не лише депутатській роботі, а й родині представника Народної Партії. Протягом квітня-травня депутат отримував регулярні телефонні дзвінки із погрозами, а днями невідомі особи вчинили спробу вкинути у вікно його помешкання пляшку із запалювальною сумішшю.

На щастя, цього разу ніхто не постраждав. Та від цього не менш обурливою є угодовська й нігілістична позиція, яку займають місцеві правоохоронні органи у загрозливій ситуації, що склалася навколо депутатської діяльності та життя депутата-народника. Попри звернення Дмитра Другашова до правоохоронців, кримінальна справа за фактом вчинення стосовно нього хуліганських дій досі не порушена.

Народна Партія висловлює обурення злочинними діями політично забарвленого місцевого криміналітету проти депутата-народника.

Ми вимагаємо від правоохоронних органів оперативного реагування і розслідування фактів тиску, шантажу та політичного терору проти представника Народної Партії, притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Народна Партія бере на контроль розслідування цієї справи і закликає усі засоби масової інформації об’єктивно інформувати громадськість про ситуацію, що склалася, та результати роботи правоохоронних органів. Ми не допустимо проявів тиску й терору проти своїх однопартійців. Ті, хто задіює у політиці силові методи боротьби, будуть покарані за законом.

Політвиконком Народної Партії

 

Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019