Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Чернігівщина: ПОЛІТИЧНІ АСОЦІАЦІЇ ПЕРЕСІЧНОГО КАНДИДАТА

26.10.2012

ПОЛІТИЧНІ АСОЦІАЦІЇ ПЕРЕСІЧНОГО КАНДИДАТА_250.jpgОдним з кандидатів, які у виборчому окрузі №206, що на Чернігівщині, сьогодні продовжують битву за наші голоси є голова Чернігівської обласної організації Народної Партії Олександр Кириченко. Ми запропонували Олександру Володимировичу поміркувати на тему виборчих перегонів і попросили надати власні асоціації щодо декількох висловів, які в ході кампанії звучать найчастіше. От що вийшло...

 

Асоціація перша: ВИБОРИ ДОБІГАЮТЬ КІНЦЯ...

 

Олександр Кириченко: Добігають кінця концертні програми, роздача пайків, а люди знову залишаться саме з тими проблемами, які спіткають їх щодня. І після виборів перейматися цими проблемами, окрім самих виборців, вже ніхто не збирається.

 

Асоціація друга: МАЙОРІННЯ ЛОЗУНГІВ І ОБІЦЯНОК...

 

Олександр Кириченко: Як кажуть, обіцянка-цяцянка, але, коли обіцянки дають професіонали – з підґрунтям, звідки та чи інша програма або дія буде фінансуватися і підтверджуватися – це позитивно. Навпаки, якщо футболісти, боксери, артисти різних рівнів і категорій будуть говорити, що вони відбудують державу з розвиненою економікою, то це виглядає трохи смішно.

 

Асоціація третя: ОБИРАЄШ НОВИЙ ПАРЛАМЕНТ? ВИКРЕСЛИ ЗАЙВЕ!

 

Олександр Кириченко: Можливість вибору для людини сьогодні (не дивлячись на чисельність гравців) обмежена хоча б тим, що бюлетень тепер скорочений на один розділ: «Проти всіх». Така дія відбирає у виборців право продемонструвати власне ставлення до всієї системи взагалі. Відтак, людина тепер може або вибрати небажане з того, що їй пропонують, або взагалі не йти на вибори.  

 

Асоціація четверта: ЗАГУБЛЕНІ В КАЛЕЙДОСКОПІ ПАРТІЙ І КАНДИДАТІВ...

 

Олександр Кириченко: Щодо учасників перегонів, то в ході цієї кампанії, аналізуючи тенденцію 5-тивідсокового бар’єру, спостерігається тенденція, що до парламенту, скоріш за все, пройдуть 4-ри партії. Відтак, можливий сценарій: надалі відбуватиметься об’єднання кількох політичних сил навколо однієї (біль менш пізнаваної) партії, адже, як кажуть піарщики, розкрутити нову політичну силу і отримати встановлений прохідний відсоток, практично не можливо. Прикладом цього є кілька нових партій, які витрачають мільйонні кошти, маючи рейтинг «на межі» прохідного. Отже, перспектива політиків вибудовуватиметься таким чином, що об’єднання політичних сил призведе в майбутньому до скорочення чисельності політичних партій до мінімуму.

 

Щодо виборців, то люди , скоріш за все, не загублені, а розчаровані марними обіцянками і розгублені перед вибором, бо красиві слова – і виборці це розуміють – нічим не підкріплені і після кампанії так і залишаться пустим дзвоном.

 

Асоціація п’ята: УДАРНІ ОБІЦЯНКИ, АБО ОБІЦЯНИЙ УДАР...

 

Олександр Кириченко: Я поважаю спортсменів. В спорті. А не коли вони обіцяють нам розбудову нової держави. Розбудова країни – це, перш за все, не змагання за перемогу. Це відбудова та розвиток економіки, що є найважливішим підґрунтям розвитку будь-якої держави. Тут немає вболівальників, є люди, які потребують гідного, захищеного, стабільного життя. Щодо спортивної галузі, то тут цілком можливим є надання її представниками певних консультацій. Також доречною може бути їхня робота у відповідному міністерстві. А у випадку роботи парламенту, депутатського корпусу, тут я віддаю перевагу професіоналам: економістам, юристам, законотворцям, тим, хто має досвід роботи і знає, яким чином отримати результат щодо регіональної і загальнодержавної стабільності і росту.

 

Асоціація шоста: ЗА ЩО КУПИЛИ, ЗА ТЕ Й ПРОДАЛИ...

 

Олександр Кириченко: Що люди отримали і з чим  залишаться? Отримали гречку. Залишилися, здебільшого, з пустими гаслами і вічними обіцянками. Концерти відлунають, феєрверки згаснуть, гречку з’їдять. Що далі? Якщо немає людини, яка безпосередньо буде щось змінювати в регіоні і в окрузі зокрема, яка зацікавлена в змінах на краще, до якої люди можуть приїхати, поділитися проблемами і сподіватися на допомогу, людина, яка знає, як можна допомогти своїм виборцям, бачить шляхи і механізми дій, має можливість і хист вплинути на ситуацію, то упевнено можна стверджувати, що все й залишиться лише в розмовах про світле майбутнє.

 

Асоціація сьома: ПРАГНЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ...

 

Олександр Кириченко: Прагнення попасти в парламент. Постає питання: навіщо і яким чином? Зрозуміло, що кампанія потребує великі кошти, але в кожному окрузі пройде хтось один. Відтак, більша кількість грошей просто втрачена. А за рахунок кого або чого їх компенсуватимуть? Інше питання: звідки взялися такі великі кошти, щоб купувати гречку, апаратуру, плакати, газетну площу, голоси тощо? Я виступаю за те, щоб допомагати людині цільовим призначенням і знаходити індивідуальний підхід до кожного окремо. Якщо людина інвалід, то їй потрібно надати професійну допомогу. Якщо людина малозабезпечена, то надати їй продуктові набори, щоб вона не померла з голоду. Якщо людина має в господарстві все, але не може продати, наприклад, корів, яких відгодовує, молочну продукцію, то допомогти їй вирішити проблему переробки продукції, або її збуту.

 

Асоціація восьма: ІПОДРОМ, ЦИРК АБО ТЕАТРАЛЬНЕ ДІЙСТВО...

 

Олександр Кириченко: Можливо, сьогодення схоже на іподром: гонитва за перемогою, ставки у перегонах на того чи іншого кандидата або партію. Робиться все, щоб фінішну стрічку перервав саме твій гравець. Але, які і на перегонах, може відбутися все зовсім інакше, за сценарієм, на який ти не очікуєш.

Щодо цирку, то його і вжитті, і в політиці достатньо, а клоуни доволі професійні.

А без театральних дійств взагалі нудно жити. І без здібностей до театрального мистецтва багатьом людям дуже важко досягти будь-чого в житті, в кар’єрі, в суспільстві. Тим більше, якщо на обрії Верховна Рада України. Але, якщо пролунає наказ «Маски геть!», то прості люди будуть надзвичайно розчаровані. В будь-якому значенні.

 

Асоціація дев’ята: ДАЛІ БУДЕ...

 

Олександр Кириченко: Ситуація погіршується щодня і далі жити буде нелегко. Якщо не складніше за сьогодні.    

 

Записала Марина Котова,

громадсько-політичне видання «Чернігівщина народна»,

№3 від 16.10.2012 року

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".