Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Привітання голови Луганської обласної організації Народної Партії Сергія Болотського до Дня сільського господарства

14.11.2012

 

Шановні працівники сільського господарства!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Саме це державне свято переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, інколи непередбачуваних ситуацій. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Шановні аграрії! Сьогодні, саме завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості, укріпленням експортного потенціалу держави.

З особливою повагою хочу звернутися до моїх однопартійців, левова частка з яких мешкає і працює на селі. Друзі, саме завдяки вам полиці наших магазинів наповнюються високоякісною сільгосппродукцією, а в оселях сімей Луганщини і України є і хліб, і до хліба. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо рідної Луганщини, розквіту України та піднесення добробуту всього українського народу.

Народники Луганської області, які представляють партію у місцевих радах! Приміть найщиріші побажання успіхів в суспільній праці, яка ставить метою – підтримку сільських трудівників. Сумлінно виконуйте свої депутатські обов`язки і надалі, адже ви - приклад порядності і людяності у відносинах селянами, ви – надія на допомогу і підтримку в важку для них годину.   

Щастя, добра і здоров'я вам, та вашим сім'ям шановні трудівники села!

 

Сергій Болотський,

голова Луганської обласної організації Народної Партії

Газета «XXI век» №95 від 14.11.2012р.

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".