Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Народна Партія не висувала кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі

26.11.2012

Результати виборчої кампанії виявилися неочікуваними, як для самих виборців, так і для політичних партій та кандидатів у народні депутати. Жонглювання цифрами, неприхована підтасовка фактів та відверта війна за протоколи на окремих виборчих дільницях ставлять під сумнів остаточний результат виборів-2012. Ці події дали поштовх до „приписування” окремим політичним силам і кандидатам не тільки необґрунтованих перемог, а й незаслужених поразок. Так, 22 та 23 листопада 2012 року в деяких ЗМІ з’явилась інформація про те, що Народна Партія не подолала 5% бар’єр. Проте це не відповідає дійсності.

Нагадаємо, що Народна Партія не брала участі у виборах народних депутатів у багатомандатному виборчому окрузі. На XII з’їзді Народної Партії, який відбувся 31 липня 2012 року, було прийнято рішення про висунення кандидатів у народні депутати лише в мажоритарних виборчих округах.

Розуміючи, що пропорційна виборча система себе не виправдала, народні депутати України від Народної Партії підтримали змішану виборчу систему як можливість покращити якісний склад парламенту та наблизити народних депутатів до проблем та потреб пересічних українців. Ми переконані, що необхідно було зберегти мажоритарну виборчу систему, надавши право партіям висувати кандидатів у депутати. Саме за такої умови відбувся б природний відбір: люди мали б можливість оцінювати особистості та співвідносити їх із партією, яку вони представляють. Зникла б спокуса під вибори, за гроші створювати партійні фантоми.

Народники переконані, що ідеальна виборча система для України – це мажоритарна система з висуванням кандидатів від політичних партій. Варто враховувати й те, що в парламенті потрібні представники всіх територій та соціальних груп, а не лише олігархічних кланів.

Просимо представників засобів масової інформації врахувати при підготовці матеріалів те, що Народна Партія не висувала кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі.

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".