Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Микола Шершун: "Треба прийняти закони, які триматимуть владу у тонусі"

09.11.2012

 

Микола Шершун, народний депутат України, один із найактивніших учасників передвиборчих перегонів у 156-му виборчому окрузі, розповів про свою діяльність у парламенті, висловив свої міркування щодо роботи Верховної Ради України нового скликання, дав оцінку виборчій кампанії:

- Багато довелося працювати до початку виборчих перегонів, ще більш напружено - у передвиборчий період, оскільки роботу у парламенті довелося поєднувати з передвиборчою агітацією. Однак саме цей час став найбільш продуктивним. Бо спільно з представниками місцевої влади, територіальними громадами і просто однодумцями вдалося чимало зробити. Мені не соромно за закони, за прийняття яких я голосував у парламенті, і за практично вирішені питання, адже все це й надалі служитиме людям.

Принагідно хочу подякувати всім, хто працював пліч-о-пліч зі мною у цей напружений час, тим, хто вкотре довів свою професійну майстерність і вміння вирішувати, на перший погляд, непідйомні завдання. Мені приємно нині говорити про те, що серед моїх земляків є багато тих, хто вміє працювати на користь своєї громади, незважаючи на власні амбіції чи політичні уподобання. Виборча кампанія - це перевірка наших професійних і моральних якостей. Я пишаюся тим, що ми гідно її пройшли. Хочу подякувати тим, хто повірив у мене, в мою виборчу програму і підтримав на голосуванні. Водночас хочу, щоб не розчарувалися у своєму виборі всі інші.

- Немає сумнівів, що за цей час ви чимало зробили, але багато справ залишилися незавершеними...

- Роботи вистачить усім, головне, щоб було бажання насправді працювати, а не лише розмахувати прапорами та виголошувати гасла. Сидіти склавши руки я у жодному разі не збираюся, бо працюю не від виборів до виборів, а постійно. Нині ж хочеться встигнути завершити всі розпочаті справи до закінчення ще цієї каденції.

Що ж до майбутньої роботи новообраних депутатів, то потрібно бути готовими до того, що якщо працювати відповідально, пам'ятаючи про передвиборчі обіцянки, роботи буде багато. Я щиро бажаю, щоб вона була успішною, а для цього потрібна ефективна співпраця з владою на місцях, аби передвиборчі гасла знайшли відображення у реальних справах. Бажаю новій Верховній Раді більш плідної і результативної роботи на користь людей. Тут не варто думати "ось вони пройшли, то хай тепер спробують, як то працювати", потрібно всім об'єднатися навколо спільної мети - поліпшення життя наших людей.

- На вашу думку, що у першу чергу повинна зробити Верховна Рада нового скликання?

- Додам лише те, що нова Верховна Рада повинна зробити все для усунення питань, які роз'єднують країну, таких, зокрема, як мовне. Бо це очевидна спроба розсварити депутатів, змусити їх боротись між собою, саме у цьому полягає "чийсь" задум. А боротися потрібно лише за одне - краще життя наших людей. Важливо також одними з перших прийняти закони "Про референдум" і "Про відкликання народних депутатів". Вони дозволять тримати владу в тонусі, відчувати відповідальність за свої дії. А далі - важка і копітка робота всіх гілок влади, бо справ на порядку денному чимало.

 

Газета „Рівне вечірнє” №85 від 8 листопада 2012

http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=033640

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".