Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Сергій Терещук: «Хай благотворне тепло наповнить наші душі!»

24.12.2012

Хай благотворне тепло наповнить наші душі_250.jpgКожен із нас за певних умов подумки зупиняється і аналізує свої дії, прагне осмислити пройдене, зазирнути в майбутнє. А для всього суспільства таким Рубіконом є Новий рік і Різдво Христове. Це так званий момент істини, час масового прозріння – чи так живемо, чого хочемо і що можемо. Як на мене рік, що відходить попри його тривожну карму (високосний, завершальний у планетарному циклі за календарем майя), був позначений життєстверджуючими подіями, які безперечно матимуть вплив на нашу подальшу долю. Можливо вперше світ так широко почув побачив і пізнав державу Україна в ході проведення Євро – 2012. Хоч літо було спекотним, інколи до знемоги, ми все ж таки з хлібом з поля, плодами із саду, іншими продуктами до столу. Не збулося пророцтво і фінансових оракулів – інфляцію вдалося загнуздати і втримати. Черкащина підтвердила лідерство в Україні з виробництва зерна, за урожайністю культур. Позитивні зрушення намітились з виробництва тваринницької продукції.

Важче було вгамувати політичні пристрасті. Ними рік був насичений по вінця, а іноді вони хлюпали аж через край. Та як би там не було, парламент таки обрали. І зараз проблема в тому, щоб склеїти його до купи. Бо з перших днів його роботи стали видно – за що боролись, на те й напоролись. Як би мені хотілось, щоб зникла з нашого життя оця безглузда боротьба. Адже всі ми хочемо спокою, злагоди, добробуту, шаноби і поваги одне до одного. А ще справедливості! Нестабільність у суспільстві – це тиха громадянська війна. Подумаймо по-простому, по-людськи – чи поважаємо ми сусідів, у яких безперервні чвари, лайки, а то й тягання за чуба. Тикаємо пальцями на таких. Але, коли є такі збурення загалом в Україні, то і на нас світові держави поглядають скоса, а то і з погордою.

У ході передвиборних перегонів вже було очевидним, що новий парламент не буде однорідним. Та й не треба такого. Але всі його формування мають керуватись Конституцією, законами України і загальнолюдськими гуманістичними цінностями, а головне працювати на просту людину. А такого поки що нам ой як не вистачає. У цьому переконався, вірніше з усіх боків мене переконували, що чесним і толерантним шляхом перемоги на виборах та ще й на мажоритарному окрузі не бачити. Так воно і сталося. Але я не жалкую, бо духовно і морально виріс у своїх очах, та й, сподіваюсь, в очах моїх прихильників, бо залишив і в окрузі, і в області слід із добрих справ, які роками слугуватимуть черкащанам. А грошові подачки, як перший сніг на мокру землю, забіліли і зникли. Шкодую тільки за тим, що коло аграрників, які розуміють сільське життя, селян, суть аграрних реформ, у новому парламенті ще більше звузилось. У прийнятому  поспіхом Державному бюджеті, кошти для сільського господарства обкраяні до Охрімової свити. А це значить, що сподівання селян, які я вислухав у ході більше як п’ятиста зустрічей, знову відкладаються на невизначений час. Своїм колегам парламентарям сьомого скликання побажаю одного і дуже важливого – не бути кадилом для освячення забаганок правлячої верхівки.

Щоб там не було, як там не діятиметься, щиро вірю у поступ України, у те, що народ досягне таки гідного рівня життя. А незгоди треба сприймати по-соломонівськи. Пам’ятайте, коли цар Ізраїлю став часто впадати у депресію, він попросив поради у мудрих. І вони йому дали каблучку з написом зовні: «Це мине». Коли ж стане зовсім в невтерпіж, треба зняти каблучку і прочитати внутрішній напис. Правитель дійшов до критичного стану, коли таки треба було скористатись і цією порадою. А там, що ви думаєте було написано: «І це мине».

Тож напередодні Нового року і Різдва Христового щиро побажаю землякам, шановним черкащанам: хай минуться всі прикрощі та негаразди. Хай благотворне тепло наповнить наші душі! Хай у наших домівках запанують мир, щастя і благополуччя! З Новим роком і Різдвом Христовим!

 

Сергій Терещук

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".