Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. „БЮТ-Батьківщина” має нести відповідальність за своїх „тушок”, а не перекладати її на інших

16.02.2012

Заява, розповсюджена сайтом „БЮТ-Батьківщини”, щодо начебто відповідальності лідера Народної Партії Володимира Литвина за скуповування „тушок” у парламенті, не просто не відповідає дійсності, а не в’яжеться зі здоровим глуздом. У подібних заявах немає нічого, окрім безпорадного намагання перекласти відповідальність за результати власної діяльності „з хворої голови на здорову”.

Термін „кришує”, вжитий у заяві на адресу Володимира Литвина, насправді більше підходить лексикону тих людей, яким бютівці продали місця у своїх партійних списках. Таке враження, що в БЮТ страждають на вибіркову амнезію. Працівникам прес-служби „Батьківщини”, які пишуть такі абсурдні заяви, краще було б поцікавитися у своїх партійних лідерів, чи не з’явилася політична корупція у Верховній Раді саме тоді, коли вони разом зі своїми бізнес-, або, швидше – кримінал-партнерами – прийшли до парламенту.

Корупційний скандал за участю Ігоря Рибакова і Романа Забзалюка, кожен з яких потрапив до Верховної Ради саме за списками Блоку Юлії Тимошенко, – це прямий наслідок низької людської і професійної якості кадрів у середовищі „БЮТ-Батьківшини” та безпринципності, виявленої цією політичною силою при формуванні списку під час останньої виборчої кампанії.

Зради і переходи із фракції до фракції, за якими „бютівці” є абсолютними чемпіонами не лише у нинішньому скликанні Верховної Ради, а і за весь період існування українського парламенту, – закономірний результат усталеної в БЮТ практики купівлі-продажу депутатських мандатів та набору в свої лави олігархів і кримінальних авторитетів, чиї інтереси діаметрально протилежні інтересам України та українських громадян. Серед тих, кого назвали „тушками”, ледве не половина – колишні голови обласних організацій „Батьківщини”. Тому краще б бютівцям, замість розповсюдження абсурдних заяв, серйозно замислитися над якістю свого партійного активу.

Наголошуємо, що на відміну від „БЮТ-Батьківщини”, яка є лідером за кількістю „тушок” у нинішньому парламентському скликанні, фракція Народної Партії є єдиною і монолітною. Жоден із наших народних депутатів не виходив зі складу фракції, не влаштовував скандалів і ніколи не брав участі у будь-яких протизаконних діях, зокрема, у політичній корупції, в якій були викриті вихованці БЮТ.

Народники висловлюють цілковиту підтримку і солідарність із позицією Володимира Литвина щодо необхідності надання Генеральною прокуратурою  України правової оцінки ситуації з політичною корупцією за участю Забзалюка і Рибакова. Переконані, що справедливе покарання цих осіб за корупційні дії зробить політичну ситуацію у парламенті і країні в цілому значно здоровішою та слугуватиме гарним прикладом на майбутнє для тих політиків, які керуються у парламентській роботі особистими вигодами, а не інтересами країни і суспільства.

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Злата
17.02.2012 12:18:27

Неуважаемые депутаты, пытающиеся превратить Верховную Раду в базарные ряды, сходство с которыми становится близким не только по бесконечным перепалкам, но уже и по откровенному шелесту купюр. Если раньше усилия "известных" лиц, увлеченных собственным пиаром и своих политических сил, были направлены на поддержку всеобщего хаоса, возникающего раз от разу на заседаниях, и которые ничего кроме гнева не могли вызвать у избирателей, то уже теперь в ход пошли непонятные украинцам баснословные суммы, которыми располагают наши избранники. Откуда все это? Одумайтесь, займитесь, наконец, настоящим делом во благо народа Украины, подготовкой и оформлением эффективной законодательной базы, которая будет служить не олигархической верхушке, а принесет пользу всем украинцам без исключения. Прекратите дрязги, хватит лить грязь на тех, кто пытается навести порядок в ваших головах. Прислушайтесь и попытайтесь услышать слова спикера, который в очередной раз призывает всех депутатов к уму и порядку.

Оксана
17.02.2012 10:23:44

Этот круговорот "тушек" и баснословных денежных сумм в определенных кругах Верховной Рады вызывает чувство брезгливости и даже не возмущения, а гнева. Принцип " с больной головы на здоровую" нужно пресечь в корне раз и навсегда. Генеральная Прокуратура ОБЯЗАНА поставить точку в этой постыдной истории. Председатель ВР Украины, Председатель Народной Партии В.Литвин поступает так, как должен поступить руководитель высшего законодательного органа государства и как гражданин, имеющий честь и совесть.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019