Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ Народники проти дискримінації через політичні переконання

03.02.2012

Забезпечення умов для ефективної роботи професіональних кадрів на місцях є принципово важливим для досягнення високого рівня якості життя людей, розв’язання проблем місцевих громад, розвитку місцевого самоврядування та країни в цілому.

Відданим своїй справі фахівцям необхідно сприяти і допомагати. Неприпустимо втручатися в їхню роботу, заважати і тиснути на них, особливо з політичних міркувань. Кричущим прикладом такого тиску стало необґрунтоване звільнення заслуженого лікаря України Василя Івановича Царя з посади головного лікаря Міжгірської центральної районної лікарні у Закарпатській області.

Василь Цар зарекомендував себе ефективним керівником, професійні досягнення якого визнані не лише у районі та області, а й на загальноукраїнському та міжнародному рівнях. Немотивоване і незаконне звільнення Василя Царя з посади головного лікаря ЦРЛ можна пов’язати лише з тим, що він займає активну громадянську і політичну позицію, очолюючи районну організацію Народної Партії, має високу повагу й довіру жителів Міжгірського району. Такі дії керівництва райдержадміністрації є свідченням брутального політичного тиску місцевої влади на непідконтрольних керівників установ та лідерів громадської думки.

Народники переконані, що подібні підходи і рішення є неприпустимими, адже руйнують принципи місцевого самоврядування і законності, стаючи на заваді повноцінному розвитку місцевих громад та роботі задля покращення умов життя людей.

Вимагаємо від відповідальних правоохоронних органів, Міністерства внутрішніх справ і Генеральної прокуратури України втрутитися у ситуацію, що склалася, та надати об’єктивну правову оцінку діям керівництва Міжгірської районної державної адміністрації.

Упевнені, що законність і здоровий глузд переможуть, справедливість буде відновлено, а Василь Іванович Цар продовжить працювати в інтересах місцевої громади. Віримо, що спільними зусиллями нам вдасться відновити справедливість і забезпечити ефективну роботу місцевого самоврядування у Міжгірському районі Закарпатської області та у країні загалом.

 Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019