Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ Потрібно зберегти землю в руках простих людей

08.02.2012

Земля є не тільки найважливішим матеріальним ресурсом України, базою для розвитку аграрного сектору та джерелом доходів жителів села, а і найбільшою моральною та історичною цінністю нашого народу, колискою його історії. Саме тому земля завжди була, є і неодмінно має залишатися в руках простих людей – тих українців, які на ній живуть і працюють.

Дуже важливо вкрай відповідально поставитися до створення ринку землі. Не можна допустити, щоб українські громадяни і передусім - селяни, прості українці - втратили власність на землю. Вона не повинна перейти у власність латифундистів і тим більше - іноземних корпорацій. Тому не слід у вирішенні цього питання поспішати із прийняттям резонансних законів, які не сприймаються людьми і не відповідають нашим національним інтересам, зокрема, і законопроекту «Про ринок землі».

Надмірний поспіх може призвести до того, що реальною стане небезпека обезземелення селян і розселянення України. Такий шлях становить суттєву загрозу економічній, політичній і культурній безпеці нашої держави та може призвести до втрати національної ідентичності. Отже, слід підходити до земельного питання зважено, зосередившись на тому, що справді потрібно невідкладно робити для країни і людей.

При розробці та ухваленні законопроекту «Про ринок землі» не можна дозволити собі навіть найдрібніших помилок. Даний закон має стояти на сторожі захисту прав простих селян – власників земельних паїв.

Насамперед, необхідно реалізувати на практиці норми Закону України «Про Державний земельний кадастр», зокрема, запустити в дію єдину інформаційну систему, яка міститиме відомості про усі землі, розташовані в межах державного кордону України.

Слід усвідомлювати, що українська земля – це не лише найдорожчий ресурс країни, а й тісно пов’язані з нею людські долі нинішнього і майбутнього поколінь. Пам’ятаючи про це, нам вдасться спільними зусиллями зберегти і захистити найцінніше багатство нашого народу, поставити його на службу кожному українцю.

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Оксана
10.02.2012 10:57:53

Действительно, земля - это самая большая моральная и историческая ценность нашего народа. Недаром ведь испокон веков. отправляясь в долгое путешествие. брали с собой горсть родной земли. а. возвращаясь, с благоговением становились на колени и целовали. Отдать нашу землю на откуп иностранцам - это предать предков, себя и будущие поколения. Мы должны сделать все, чтобы гордиться по праву нашей землей и теми, кто на ней живет.

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019