Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ Потрібно зберегти землю в руках простих людей

08.02.2012

Земля є не тільки найважливішим матеріальним ресурсом України, базою для розвитку аграрного сектору та джерелом доходів жителів села, а і найбільшою моральною та історичною цінністю нашого народу, колискою його історії. Саме тому земля завжди була, є і неодмінно має залишатися в руках простих людей – тих українців, які на ній живуть і працюють.

Дуже важливо вкрай відповідально поставитися до створення ринку землі. Не можна допустити, щоб українські громадяни і передусім - селяни, прості українці - втратили власність на землю. Вона не повинна перейти у власність латифундистів і тим більше - іноземних корпорацій. Тому не слід у вирішенні цього питання поспішати із прийняттям резонансних законів, які не сприймаються людьми і не відповідають нашим національним інтересам, зокрема, і законопроекту «Про ринок землі».

Надмірний поспіх може призвести до того, що реальною стане небезпека обезземелення селян і розселянення України. Такий шлях становить суттєву загрозу економічній, політичній і культурній безпеці нашої держави та може призвести до втрати національної ідентичності. Отже, слід підходити до земельного питання зважено, зосередившись на тому, що справді потрібно невідкладно робити для країни і людей.

При розробці та ухваленні законопроекту «Про ринок землі» не можна дозволити собі навіть найдрібніших помилок. Даний закон має стояти на сторожі захисту прав простих селян – власників земельних паїв.

Насамперед, необхідно реалізувати на практиці норми Закону України «Про Державний земельний кадастр», зокрема, запустити в дію єдину інформаційну систему, яка міститиме відомості про усі землі, розташовані в межах державного кордону України.

Слід усвідомлювати, що українська земля – це не лише найдорожчий ресурс країни, а й тісно пов’язані з нею людські долі нинішнього і майбутнього поколінь. Пам’ятаючи про це, нам вдасться спільними зусиллями зберегти і захистити найцінніше багатство нашого народу, поставити його на службу кожному українцю.

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Оксана
10.02.2012 10:57:53

Действительно, земля - это самая большая моральная и историческая ценность нашего народа. Недаром ведь испокон веков. отправляясь в долгое путешествие. брали с собой горсть родной земли. а. возвращаясь, с благоговением становились на колени и целовали. Отдать нашу землю на откуп иностранцам - это предать предков, себя и будущие поколения. Мы должны сделать все, чтобы гордиться по праву нашей землей и теми, кто на ней живет.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".