Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Відданість ідеї – єдина ліквідна монета у політиці

02.04.2012

Політики є і завжди мають залишатися виразниками інтересів суспільства і, передусім, своїх виборців. У першу чергу це стосується депутатів усіх рівнів – людей, яких обирали громадяни задля реалізації їх програми та програмних позицій політичної сили, до якої вони належать.

Якщо ж політик отримує мандат громадської підтримки і довіри та стає депутатом, а потім відмовляється від декларованих ним принципів і виходить з партії, то це називається одним словом – зрада. Передусім, це зрада вибору і довіри громадян.

Саме так можна охарактеризувати вчинок депутата Дніпропетровської міської ради Вадима Гетьмана. Він був обраний до міськради за підтримки Народної Партії і навіть очолив депутатську фракцію Народної Партії у Дніпропетровській міській раді. Проте особисті вигоди і персональні перспективи виявилися для пана Гетьмана важливішими, ніж довіра дніпропетровських виборців, які не просто віддали за цього політика свої голоси, а – найголовніше – довірили йому представляти свої інтереси. Однак пан Гетьман вирішив служити не громадським інтересам, а власним.

Народники обурені грубим порушенням партійної етики з боку Вадима Гетьмана. Тому ми раді, що ця людина пішла з наших лав, очистивши партію. Ми переконані, що зрадники не мають жодних перспектив у політиці. Так само не сумніваємося, що пан Гетьман більше не скористається підтримкою дніпропетровців. Адже обманути виборців цілого міста можна лише раз.

Від цього виходу партія і фракція не втратили, а лише виграли. Народники і надалі будуть реалізовувати програму, з якою ішли на місцеві вибори як у Дніпропетровську, так і в кожній іншій місцевій раді. Ми неухильно виконуватимемо наші обіцянки і послідовно працюватимемо в інтересах кожної громади, яка довірила представникам Народної Партії право представляти її в органах у місцевого самоврядування.

Чесність перед людьми та вірність програмним ідеям і принципам – це ключові засади діяльності Народної Партії. Відданість ідеї – це єдина ліквідна монета у політиці. Лише за щирість і порядність люди платять довірою та підтримкою. У єдиній і згуртованій команді народників є місце лише для тих, хто готовий виконувати партійну програму і зберігати вірність своїм виборцям.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019