Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Відданість ідеї – єдина ліквідна монета у політиці

02.04.2012

Політики є і завжди мають залишатися виразниками інтересів суспільства і, передусім, своїх виборців. У першу чергу це стосується депутатів усіх рівнів – людей, яких обирали громадяни задля реалізації їх програми та програмних позицій політичної сили, до якої вони належать.

Якщо ж політик отримує мандат громадської підтримки і довіри та стає депутатом, а потім відмовляється від декларованих ним принципів і виходить з партії, то це називається одним словом – зрада. Передусім, це зрада вибору і довіри громадян.

Саме так можна охарактеризувати вчинок депутата Дніпропетровської міської ради Вадима Гетьмана. Він був обраний до міськради за підтримки Народної Партії і навіть очолив депутатську фракцію Народної Партії у Дніпропетровській міській раді. Проте особисті вигоди і персональні перспективи виявилися для пана Гетьмана важливішими, ніж довіра дніпропетровських виборців, які не просто віддали за цього політика свої голоси, а – найголовніше – довірили йому представляти свої інтереси. Однак пан Гетьман вирішив служити не громадським інтересам, а власним.

Народники обурені грубим порушенням партійної етики з боку Вадима Гетьмана. Тому ми раді, що ця людина пішла з наших лав, очистивши партію. Ми переконані, що зрадники не мають жодних перспектив у політиці. Так само не сумніваємося, що пан Гетьман більше не скористається підтримкою дніпропетровців. Адже обманути виборців цілого міста можна лише раз.

Від цього виходу партія і фракція не втратили, а лише виграли. Народники і надалі будуть реалізовувати програму, з якою ішли на місцеві вибори як у Дніпропетровську, так і в кожній іншій місцевій раді. Ми неухильно виконуватимемо наші обіцянки і послідовно працюватимемо в інтересах кожної громади, яка довірила представникам Народної Партії право представляти її в органах у місцевого самоврядування.

Чесність перед людьми та вірність програмним ідеям і принципам – це ключові засади діяльності Народної Партії. Відданість ідеї – це єдина ліквідна монета у політиці. Лише за щирість і порядність люди платять довірою та підтримкою. У єдиній і згуртованій команді народників є місце лише для тих, хто готовий виконувати партійну програму і зберігати вірність своїм виборцям.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".