Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Відбувся 2-й етап ХІІ-ої звітно-виборної конференції Чернігівської обласної організації Народної Партії

23.07.2012

звітно-виборної конференції Чернігівської_250.jpg

20 липня поточного року за участю делегацій народників усіх районів та міст регіону відбувся 2-й етап ХІІ-ої звітно-виборної конференції Чернігівської обласної організації Народної Партії, який розпочався з виступу голови обласної парторганізації Олександра Кириченка щодо участі народників Чернігівщини  у виборчій кампанії 2012 року.

Очільник партійців області ознайомив присутніх зі списком претендентів у кандидати в народні депутати України в мажоритарних округах Чернігівщини: по округу №205 – співвласник ФК «Десна» Юрій Тимошок, по округу №206 - голова обласної організації, генеральний директор ТОВ «Чернігівський м’ясний двір» Олександр Кириченко, по округу №209 – голова Ніжинської міської організації, депутат Ніжинської міської ради фракції народників Ігор Пучка.

Кожен з претендентів розповів делегатам про власну професійну, громадську та політичну діяльність і про плани щодо проведення кампанії у своїх виборчих округах.

Слово для виступу також мали і партійці місцевих організацій. Зокрема, Микола Дейкун, Леонід Карманов, Дмитро Довженок, Владислав Кадала – представники територіальних громад, у яких працюватимуть вищезазначені народники – надали характеристику претендентам і запропонували однопартійцям підтримати зазначені кандидатури.

Конференція одностайно проголосувала «за».

Наприкінці роботи народники Чернігівщини обрали делегатів на ХІІ-й з’їзд Народної Партії.

Юлія Найда

(м. Чернігів)

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".