Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Визначено завдання, висунуто претендента у кандидати

30.07.2012

Визначено завдання_250.jpg27 липня під головуванням народного депутата України, голови обласної організації Народної Партії Василя Шпака відбулася конференція Хмельницької обласної організації Народної Партії. У ході конференції було визначено завдання щодо участі обласної організації у виборах народних депутатів України у наступних парламентських виборах і висунуто претендента у кандидати в народні депутати. Після тривалих, жвавих дебатів, у яких узяли участь делегати Валентина Сопрун, Іван Карачко, Ніна Ткачук, Іван Горда, Людмила Варнацька, Олександр Афанасьєв та інші, одноголосно вирішено: висунути претендентом у кандидати в народні депутати від Народної Партії по Старокостянтинівському одномандатному виборчому округу №191 Шпака Василя Федоровича – голову Хмельницької обласної організації Народної Партії.

Делегати визначили завдання обласної, міських і районних, первинних партійних організацій у передвиборній кампанії.

Віталій Чижевський

(Хмельницька обл.)

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".