Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Злочинні дії політичних конкурентів не злякають народників

21.08.2012

Кричущим випадком нахабного розбою став підпал приватного підприємства «Дригало» у місті Біла Церква.

Склад вчиненого невідомими особами злочину виходить за межі економічної сфери. Відомо, що бренд «Дригало», шанований і популярний в Україні та за її межами, пов’язаний із іменем Людмили Дригало – депутата Білоцерківської міської ради і кандидата у народні депутати України від Народної Партії в одномандатному виборчому окрузі № 90 у м. Біла Церква.

Не маючи вагомих політичних аргументів і достатньої громадської підтримки для того, щоб на рівні конкурувати з Людмилою Дригало на виборах, опоненти завдали нищівного удару по успішному, економічно ефективному та соціально відповідальному підприємству. Мета паліїв – нейтралізувати визнаного фаворита виборчих перегонів і лідера білоцерківської громади, змусити Людмилу Дригало відмовитися від участі у виборах.

Народна Партія обурена цим проявом злочинного свавілля і цинізму. Терором нас не залякати і не зупинити. Вимагаємо від правоохоронних органів невідкладного та результативного розслідування ситуації з підпалом приватного підприємства «Дригало», притягнення винних у злочині до кримінальної відповідальності. Також вимагаємо забезпечити необхідний захист і охорону Людмилі Дригало та членам її родини.

Переконані, що дії противників Народної Партії у місті Біла Церква отримають не тільки належну юридичну оцінку та правове реагування, але і політичну оцінку білоцерківської громади під час голосування. Ми не дозволимо, щоб варварство, залякування та силовий тиск перетворилися на норму політичного життя. Запевняємо: свобода, власність і безпека громадян України будуть дієво захищені.

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Оксана
21.08.2012 11:51:40

Поддерживаю заявление Политисполкома Народной Партии! Правоохранители обязаны немедленно разобраться в ситуации и наказать виновных. Уверена, что Людмила выстоит и не позволит себя запугать!

Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019