Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Народна Партія здатна захистити своїх мажоритарників

17.09.2012

 

Члени Політвиконкому Народної Партії обурені застосуванням фізичного насильства до кандидата від партії в одномандатному виборчому окрузі №209.

Так, у ніч з 15 на 16 вересня невідомими було скоєно розбійний напад на депутата Ніжинської міської ради, голову Ніжинської міської організації Народної Партії, кандидата у народні депутати України Ігоря В’ячеславовича Пучку. Біля власного будинку його побили троє молодиків, вимагаючи припинити участь у виборчій кампанії. Наразі лідер ніжинських народників перебуває у лікарні у важкому стані.

І.В.Пучка – один із фаворитів виборчих перегонів в окрузі і має всі шанси потрапити до наступного складу Верховної Ради України. Очевидно, саме це не дає спокою його опонентам, які замість того, щоб намагатися законними діями збільшити кількість своїх симпатиків, вдалися до криміналу і вирішили усунути незручного конкурента.

Народна Партія не змириться з таким проявом злочинного свавілля і цинізму. Ми вимагаємо від правоохоронних органів невідкладного та результативного розслідування ситуації з нападом на Ігоря В’ячеславовича Пучку, притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Переконані, що дії злочинців отримають не тільки належну юридичну оцінку та правове реагування, але і політичну оцінку ніжинської громади під час голосування, а використання грубої сили не стане нормою суспільно-політичного життя. Народники закликають відстояти право громадян на вільні, чесні та конкурентні вибори та зобов’язуються застосовувати усі політичні засоби впливу для захисту своїх кандидатів.

 

Політвиконком Народної Партії

 

 

Коментарі
Оксана
18.09.2012 09:22:39

Для того, чтобы использование грубой силы, политического давления и откровенного криминала не стало нормой нашей жизни, нужно избирать достойнейших. Желаю всем кандидатам от Народной Партии выдержать нелегкую борьбу в нынешней избирательной кампании. А Игорю Вячеславовичу - скорейшего выздоровления и возвращения к полноценной избирательной борьбе. Очень надеюсь на то, что злоумышлненников найдут, и они будут наказаны.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".