Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заява Політвиконкому Народної Партії. Правоохоронні органи не виконують свою функцію щодо захисту та безпеки громадян

27.09.2012

Виборча кампанія набирає непередбачуваних обертів, про що свідчать вражаючі методи боротьби окремих кандидатів у народні депутати за перемогу. Так, у вівторок, 25 вересня, ввечері в місті Красний Луч Луганської області невідомими особами було здійснено озброєний напад на члена Народної Партії Сергія Єделева, який є керівником виборчого штабу та довіреною особою кандидата в народні депутати України Валерія Мошенського. Потерпілий того вечора повертався додому з магазину, коли вже біля під’їзду будинку нападник вдарив його трубою по голові, а інший нападник намагався вдарити ножем. Внаслідок цього нападу Сергій Єделев отримав струс мозку та втратив багато крові. Очевидно, що причиною злочину стала активна громадська та політична діяльність кандидата в народні депутати України В.Мошенського, а також його участь у виборах до Верховної Ради України.

Політвиконком Народної Партії засуджує злочинні дії, які були вчинені по відношенню до Сергія Єделева. Вражає той факт, що повертаючись ввечері додому не можна бути впевненим у своїй безпеці. Виникають об’єктивні сумніви щодо спроможності нинішнього керівництва Міністерства внутрішніх справ України забезпечити таку роботу відомства, аби люди могли спокійно ходити по вулицях. Переконані, що громадяни України, сплачуючи податки, утримують силові структури і мають законне право вимагати від них не лише вміння розганяти демонстрантів та здійснювати охорону високопосадовців, а й забезпечувати правопорядок під час проведення виборчої кампанії.

Вимагаємо від правоохоронних органів якнайшвидше розслідувати факт збройного нападу на Сергія Єделева та притягти винних до кримінальної відповідальності. Ми закликаємо усіх представників засобів масової інформації об’єктивно інформувати громадськість про результати роботи правоохоронців щодо розслідування цього злочину. Ми не повинні допустити, щоб злочинні дії стали на заваді відкритим і демократичним виборам.

 

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Оксана
27.09.2012 11:05:38

Сообщения о нападениях на активистов Народной Партии, так же как и на других простых украинских граждан, вызывают справедливое глубокое возмущение. Беспомощность милиции изумляет. Сам собой напрашивается вывод, что они не то. чтобы не хотят искать преступников, а не могут в силу каких-то обстоятельств. Вот и получается, что наши бодигарды - лучшие в мире, а простые граждане, тем более честные политические деятели, оставлены один на один с преступными элементами.

Топ - новина
МИ ПОВИННІ ЦЕ ЗРОБИТИ

19.03.2019

Влада жодним чином не реагує на тривале і постійне забруднення річок Хомора і Случ, що вже спричинило непоправні екологічні проблеми на територіях майже в 15 тис.км2

Публікації
РИЗИКИ ВИБОРУ

15.03.2019 

Саме виборча кампанія проявила новий статус держави Україна і означила ті перспективи, які нас чекають.