Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Про роботу фракції Народної Партії в Одеській обласній раді за період з листопада 2012 по жовтень 2013 року

26.11.2013

31 жовтня 2010 року на чергових місцевих виборах до складу Одеської обласної ради УІ скликання було обрано 12 депутатів від Одеської обласної організації Народної Партії, 5 з них було обрано за списком у багатомандатному виборчому окрузі та 7 було обрано у одномандатних мажоритарних виборчих округах.

Всього за звітний період було проведено 8 засідань фракції, на яких було розглянуто 11 питань.

Для організації ефективного зв’язку з виборцями кожним депутатом від Народної Партії було продовжено роботу депутатських приймалень, де ним особисто регулярно проводиться прийом громадян. Інформація про місце та час прийому розміщена на офіційному сайті Одеської обласної ради.

Всього за рік депутатами Одеської обласної ради від Народної Партії було прийнято більше ніж 600 виборців. Інформація про роботу депутатських приймалень щоквартально узагальнюється та передається на розгляд керівництва обласної організації Народної Партії.

Роботу депутатської фракції Народної Партії було спрямовано на виконання програмних «Десяти завдань Народної Партії». Перед кожною сесією проводилося засідання фракції, на якому розглядалися питання порядку денного чергової сесії обласної ради УІ скликання та визначалася позиція фракції з кожного з цих питань.

Особливу увагу під час роботи депутатів обласної ради було приділено вирішенню соціально-економічних проблем регіону.

Депутати Одеської обласної ради від Народної Партії брали активну участь у підготовці та обговоренні програм розвитку овочівництва та тваринництва, програм охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення та регулювання земельних відносин.

Депутатами обласної ради активно ініціювалися питання розвитку сільських населених пунктів. За їх ініціативою протягом скликання було проведено газифікацію та ремонт низки комунальних та соціальних об’єктів в Арцизькому, Ізмаїльському, Любашівському, Миколаївському, Роздільнянському та Ренійському районах та в м.Котовську.

Депутатами обласної ради за підтримки народного депутата України Гриневецького С.Р. було ініційовано розгляд ряду питань, пов’язаних зі збереженням та розвитком територій, що безпосередньо прилягають до Хаджибейського та Куяльницького лиманів. За ініціативою депутата С.М.Степаненка у квітні 2013 року на дев’ятнадцятій сесії Одеської обласної ради було створено депутатську групу «Куяльник», основною метою діяльності якої є контроль за реалізацією Регіональної програми збереження та відновлення водних ресурсів у басейні Куяльницького лиману на 2012-2016 роки. Хід реалізації згаданої програми було розглянуто також на засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації.

Протягом року під головуванням С.М.Степаненка проведено 4 засідання депутатської групи, під час яких підготовлені пропозиції до порядку денного сесій обласної ради. Видано також наукову брошуру, де проаналізовано причини обміління Куяльницького лиману та можливі заходи щодо його спасіння. За результатами роботи депутатської групи прийнято звернення обласної ради до Кабінету Міністрів України та готується відповідний проект Закону України.

Депутатами обласної ради також активно контролювалися прийняті радою рішення щодо ефективного використання екологічного потенціалу Одеської області, зокрема, водних ресурсів Хаджибейського, Куяльницького та Тилігульського лиманів.

Питання розвитку Придунав’я також знаходилися на постійному контролі депутатської фракції. Особливу увагу вирішення цих питань приділяв депутат Ю.М.Маслов, завдяки зусиллям яких було проведено газифікацію сіл Броска, ремонт водопроводів у селах Лощинівка, ремонт будинку культури в с.Озерне та школи в с. Комишівка.

Прийняття змін до правил користування маломірними судами та плавзасобами на водних об’єктах Одеської області було проведено за участі депутата обласної ради від одномандатного мажоритарного виборчого округу №51 Буценка І.М.

За ініціативою депутатів обласної ради народним депутатом України С.Р.Гриневецьким було внесено депутатський запит з приводу створення відкриття міжнародного пункту пропуску Орлівка (Україна) - Ісакча (Румунія), що сприятиме збільшенню транспортного потенціалу Одеської області.

Одним з програмних питань Народної Партії є створення в Одеській області інноваційних центрів. Реалізація прийнятої Концепції створення індустріальних (промислових) парків в Одеській області також була одним з пріоритетних напрямків роботи фракції.

Депутати обласної ради від Народної Партії взяли участь у підготовці та проведенні зустрічей зі студентською молоддю Одещини та відзначенні студентів-переможців Всеукраїнських та міжнародних олімпіад і конкурсів, їх викладачів спеціальними стипендіями народного депутата С.Р. Гриневецького та новорічної зустрічі із майстрами мистецтв та народними артистами Одеси.

За підтримки депутатів обласної ради від Народної Партії було проведено мистецькі фестивалі «Дунайська весна» (південні райони області), «Таланти твої, рідний край» (північні райони) та спартакіада школярів у м.Рені.

Результати роботи депутатської фракції Народної Партії в Одеській обласній раді постійно висвітлювалися у місцевих газетах та на регіональних телевізійних каналах. Крім того, було проведено дві підсумкові прес-конференції, де про роботу фракції в обласній раді прозвітував її керівник Мирошніков А.М.

 

Прес-служба Одеської обласної організації

Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".