Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії. Україна стала іншою і вже буде такою, з якою рахуватиметься будь-яка влада, в якій люди вирішуватимуть свою долю

02.12.2013

Політвиконком Народної Партії засуджує дії працівників Міністерства внутрішніх справ України та бійців спецпідрозділу «Беркут», які у ніч на суботу 30 листопада вдались до звірячого застосування сили, побиття і незаконного припинення мирних акцій протесту на Майдані Незалежності. Ці дії стали тим спусковим механізмом, який одномоментно пробудив небайдужу частину суспільства.

Працівники МВС та спецпідрозділ «Беркут» вийшли за межі законності і людяності, придушивши мирні протести громадян, в основному молоді і студентства, представників громадських організацій та журналістів, які відстоювали європейські цінності.

Політвиконком Народної Партії вимагає від Генерального прокурора України негайного, всебічного та об’єктивного розслідування подій з придушення мирних акцій протесту, за результатами якого повинно настати кримінальне та політичне покарання для організаторів та виконавців.

Необхідно визнати, що Україна вже інша і з нею потрібно говорити серйозно, уміти визнавати помилки і демонструвати волю до їх виправлення, навіть із запізненням.

Вважаємо, що у цей кризовий момент багато буде залежати від Верховної Ради України. Вона повинна негайно, за участю Кабінету Міністрів України у повному складі, заслухати звіт уряду про події, пов’язані із розгоном демонстрантів, про урядові дії щодо підготовки угоди з ЄС і про наслідки Вільнюського саміту, про загальну економічну ситуацію в країні. І вже на цій основі запропонувати ряд кадрових рішень та розглядати питання про відповідальність Кабінету Міністрів України.

Закликаємо представників мирних зібрань відмовитись від захоплення та блокування інститутів влади. Неприйнятним є проведення дострокових Парламентських та Президентських виборів, з одночасною відставкою Уряду – бо країну чекатимуть хаос і анархія.

Звертаємось до всіх сторін конфлікту з проханням не відповідати насильством на насильство. Головне завдання на поточний момент – утримати громадянський мир, розпочати серйозний діалог, не допустити силового сценарію розвитку подій, інакше далі – прірва.

Політвиконком Народної Партії закликає конфліктуючі сторони усвідомити відповідальність, що Україна в небезпеці, перемістити напругу між владою та мирним зібранням, а також центр прийняття рішень, у Верховну Раду України.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019