Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: опозиція і Євромайдан повинні чітко висловити свої вимоги, а влада, у свою чергу, їх почути і виконати

26.12.2013

images.jpgВолодимир Литвин вважає, що нинішня політична криза в Україні набагато серйозніша, ніж у 2004 році.

Голова Народної Партії, народний депутат України Володимир Литвин в ефірі телеканалу "112 Україна" озвучив свій план виходу України з політичної кризи. На його думку, опозиція і Євромайдан повинні чітко висловити свої вимоги, а влада, у свою чергу, їх почути і по можливості виконати.

"Повинен бути рух і з боку Майдану, і з боку влади. Ну, скажімо, був підписаний закон про амністію учасників цих дій. Наступним кроком повинно бути, скажімо, звільнення Київської міськдержадміністрації".

За словами Володимира Литвина, криза в Україні набагато глибша, ніж у 2004 році. "Вона носить системний характер, всеосяжний характер. І цілком очевидно, що для початку потрібно накласти мораторій на будь-які дії, можливо, навіть і справедливі, і законні, але які викличуть протистояння".

Також він пропонує чітко окреслити вимоги і пропозиції з боку опозиції, і з боку Євромайдану. "Далі треба сказати, що вкладається в рамки закону, що можна виконати, а що ні. І намагатися повернутися в конституційне поле. І далі синхронно вирішувати питання".

"Будь-яка дія сьогодні буде витлумачена на свою користь. При таких обставинах слід проявляти максимум обережності, розуміючи, що це може негативно позначитися на суспільно-політичних процесах, і треба демонструвати настрій на примирення", - зазначає Володимир Литвин.

Зараз, на його думку, діє вже логіка натовпу. "Коли людина не відчуває відповідальності, коли відбувається загальна радикалізація. А той, хто очолює людей, повинен бути ще більш радикальним. Звідси каталізація, йде напруга з будь-якого приводу", - резюмував Володимир Литвин.

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".