Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Наталія Сокольвак: «Сподіваюсь що у конфліктуючих сторін не забракне мудрості»

04.12.2013

Триває протистояння конфліктуючих сторін. Обидві сторони відкидають усі реалістичні варіанти розвитку подій. Як влада так і опозиція відстоюють позиції, на яких вони перебувають. Сторони відмовляються почути одна одну. З кожним днем ситуація загострюється та може стати не контрольованою. Тиск з боку міжнародної спільноти, зокрема американських, європейських та російських політиків різного рівня, не сприяє стабілізації ситуації в країні.

На фоні політичного конфлікту стрімко погіршується соціально-економічна ситуація. Під загрозою виконання Державного бюджету поточного року, не прийнято Державний бюджет на 2014 рік. Посилюються страхи та панічні настрої серед населення, внаслідок чого падає курс гривні та починається відтік банківських вкладів. Тому якщо навіть і вдасться уникнути силового варіанту розвитку подій, економічні наслідки конфлікту будуть однозначно тяжкими як для країни так і для кожного українця.

Якщо задекларовані владою і опозицією прагнення до мирного урегулювання ситуації є щирими і вони дійсно вболівають за Україну потрібно негайно сісти за стіл перемовин і напрацювати спільний план щодо подолання кризи. Щоправда на сьогодні жодна сторона конфлікту не озвучила свого бачення виходу із ситуації. Опозиція висуває тільки ультимативні вимоги і не говорить, що чекає країну далі. Влада зайняла вичікувальну позицію.

Конкретні пропозиції висловив у своєму виступі на пленарному засіданні Голова Народної Партії, народний депутат України В.М. Литвин. Група депутатів на чолі з Литвиним В.М. зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України, у якій чітко окреслили дорожню карту по виходу із політичної кризи.

У 2005 році, будучи Головою Верховної Ради України, він утримав країну на межі прірви громадянського конфлікту.

Сподіваємося, що у конфліктуючих сторін не забракне мудрості та дійсної любові до України, щоб дослухатися до пропозицій досвідченого політика.

 

Наталія Сокольвак

(м. Київ)

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".