Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ МОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО РАДІО

11.02.2013

Народна Партія обурена ситуацією, що склалася навколо припинення мовлення радіопрограм трьох мовників, які є єдиними повністю україномовними в державі. Так, радіо «Промінь» та радіо «Культура» присвячують свої ефіри висвітленню подій у сфері української освіти й культури. Окрім цього, завдяки команді професійних журналістів, яким вдалося завоювати чималу аудиторію радіослухачів, в ефір виходили цікаві мистецькі, літературні та музичні передачі.

5 лютого 2013 року Українське радіо, радіо «Культура» (третій канал Національного радіо України) і радіо «Промінь» припинили своє мовлення в багатьох регіонах України. Керівництво Національної радіокомпанії пояснює це тим, що 4 лютого Держкомтелерадіо внесло зміни до бюджетного кошторису, відповідно до якого фінансування на трансляцію радіопрограм трьох мовників зменшилося більше ніж у 7 разів порівняно з минулим роком. У зв’язку з цим 5 лютого Національна радіокомпанія відключила частину передавачів на середніх та ультракоротких хвилях, а також кілька FM-передавачів. Так, наприклад, програми радіоканалу «Культура» тепер можна почути лише в інтернеті та по дротовому радіо.

Народна Партія вважає неприпустимими такі дії влади і розцінює їх як намагання знищити українське радіо як єдиного українського мовника. Ми звертаємося до Прем’єр-міністра України з вимогою відновити фінансування трансляції Українського радіо в повному обсязі та припинити посягання на права його чисельної аудиторії.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019