Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Привітання Політвиконкому Народної Партії до Дня Журналіста

05.06.2013

 

Шановні журналісти!

 

         Сьогодні працівники усіх засобів масової інформації відзначають професійне свято – День журналіста. Щиро вітаємо усіх, хто присвятив себе журналістській справі!

         Важко перелічити й оцінити всі грані і всю важливість обраної вами справи, осягнути вплив засобів масової інформації на різні сторони суспільного життя. Ваша роль у становленні демократичного суспільства є незаперечною, адже ви забезпечуєте відкритість та ясність політичних процесів. На жаль, нинішній політикум є непрозорим, і дуже часто корпоративні та меркантильні інтереси переважають над загальнонаціональними. Голос преси – це голос сумління суспільства. Ефективність та підконтрольність влади напряму залежить від спроможності реагувати на всі зауваження громадян і, в першу чергу, журналістів.

         Ви виконуєте високу і відповідальну місію – стоїте на сторожі інтересів громадянського суспільства. Ми переконані, що ваші знання, професійний досвід, висока відповідальність і надалі слугуватимуть утвердженню демократії і розвитку української держави.

         Шановні журналісти, від щирого серця бажаємо вам творчого натхнення, невичерпної енергії та сили духу у вашій нелегкій справі! Нехай розквітає ваш талант, зростає аудиторія шанувальників, а ваш шлях буде всіяний професійними успіхами!

 

Політвиконком Народної Партії

 

Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019