Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заява Народної Партії

30.01.2014

 ,,Зволікати – шкодити країні”

Мільйони наших співгромадян та міжнародна спільнота з надією очікували початку роботи позачергової сесії Верховної Ради України, яка мала розглянути питання щодо врегулювання політичної кризи та забезпечення стабільності в державі і стати центром розв’язання конфлікту.

На жаль, Верховна Рада України поки що цих надій не виправдовує. Протягом декількох днів проводилися незрозумілі втаємничені перемовини між владою та опозицією, готувалися підкилимні домовленості. Схоже, що політики вкотре забули про людей, як тільки розпочалися розмови про розподіл влади і можливі посади.

При цьому депутати були усунуті від переговорного процесу і навіть позбавлені можливості висловити свою позицію з трибуни Верховної Ради України.

Підсумкові результати голосування закону про амністію засвідчили, що він не був компромісним, а тому і не зняв напругу в суспільстві.

Народна Партія вважає, що лише відкритий прозорий розгляд доленосних для нашої країни питань зможе стабілізувати ситуацію в країні.

Верховна Рада України повинна, врешті-решт, наважитися стати об’єднавчим центром, який візьме на себе відповідальність за долю країни.

 

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019