Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Свідомо чи несвідомо формують сприятливу політичну атмосферу для розпуску Верховної Ради України – Володимир Литвин

10.02.2014

фейсбук.jpgУсі начебто прагнуть врегулювати ситуацію в країні у мирний спосіб, усі начебто демонструють любов до народу аж до того, що вже вважають його своєю власністю, але немає головного – роботи і результату. Відсутні будь-які намагання до кооперації зусиль для заспокоєння людей і країни.

Свідомо чи несвідомо затягують зашморг на країні і особисто на собі, оскільки своєю яловістю формують сприятливу політичну атмосферу для розпуску ВР. В принципі рішення про це не викличе помітного суспільного заперечення. А на неконституційність такого кроку ніхто не звертатиме уваги. Просто він слугуватиме своєрідним громовідводом людського невдоволення. А розв’язання кризи в Україні буде поставлено на паузу.

На превеликий жаль, жодні реальні пропозиції, які б дозволили бодай зрушити з місця проблему розв’язання громадянського конфлікту, який вже переростає в загрозу дезінтеграції країни, схоже, сторонами взагалі не сприймаються. І навзаєм нічого реального не пропонується. Крім балаканини.

Практичні рішення вкотре відкладено… До наступного тижня. За взаємною згодою лідерів фракцій. Принаймні так було поінформовано нардепів. Учасники переговорного процесу промовчали. Отже, це їх спільна позиція.

Тепер завдання - дожити до понеділка, покладаючись на кульгавий принцип: все буде як-небудь.

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".