Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заява Народної Партії

11.02.2014

 Країна потребує професійного Уряду!

 

Довготривале політичне протистояння поставило економіку держави на межу дефолту. Відбувається стрімке вивезення капіталу із країни, спекуляції на валютному ринку, знижується довіра до національної валюти, погіршується купівельна спроможність наших громадян.

Поки політичні сили в парламенті імітують пошук компромісу у вищому виконавчому органі влади продовжують керувати ті, хто фактично довів країну до кризового стану. Необхідно невідкладно витягувати економіку з прірви, відновлювати довіру до уряду як серед громадян України, так і серед бізнесової світової спільноти.

Народна Партія звертається до влади та опозиції з пропозицією – негайно розпочати процес створення технократичного уряду «Народної Довіри».

Цей уряд необхідно сформувати виключно за професійним принципом та з умовою персональної відповідальності кожного міністра перед суспільством. Він повинен бути максимально відмежований від політики та майбутніх виборів і покликаний провести зміни у країні, спрямовані на стабілізацію економіки та відновлення довіри до інститутів влади.

Народна Партія вважає, що українським політикам необхідно відкласти власні амбіції та почати реально працювати для людей.

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
На саммите «большой семерки» глава ООН объявил «чрезвычайную климатическую ситуацию»

16.09.2019