Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заява Народної Партії

11.02.2014

 Країна потребує професійного Уряду!

 

Довготривале політичне протистояння поставило економіку держави на межу дефолту. Відбувається стрімке вивезення капіталу із країни, спекуляції на валютному ринку, знижується довіра до національної валюти, погіршується купівельна спроможність наших громадян.

Поки політичні сили в парламенті імітують пошук компромісу у вищому виконавчому органі влади продовжують керувати ті, хто фактично довів країну до кризового стану. Необхідно невідкладно витягувати економіку з прірви, відновлювати довіру до уряду як серед громадян України, так і серед бізнесової світової спільноти.

Народна Партія звертається до влади та опозиції з пропозицією – негайно розпочати процес створення технократичного уряду «Народної Довіри».

Цей уряд необхідно сформувати виключно за професійним принципом та з умовою персональної відповідальності кожного міністра перед суспільством. Він повинен бути максимально відмежований від політики та майбутніх виборів і покликаний провести зміни у країні, спрямовані на стабілізацію економіки та відновлення довіри до інститутів влади.

Народна Партія вважає, що українським політикам необхідно відкласти власні амбіції та почати реально працювати для людей.

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".