Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА Народної Партії

21.02.2014

Рішуче засуджуємо прояви сепаратизму в Україні!

Народна Партія рішуче засуджує сепаратистські заклики, заяви та дії, спрямовані на руйнування територіальної цілісності і державного устрою України.

Закликаємо депутатів усіх рівнів південно-східних областей України, АР Крим і м.Севастополя – можливих учасників з’їзду, запланованого на 22 лютого 2014 року у м.Харкові, відмовитись від участі у цьому ганебному дійстві, ініційованому провокаторами та зрадниками Батьківщини.

Ми вважаємо, що рухає цими людьми намагання будь-яким шляхом зберегти свої статки та владу. Заради цієї мети вони продають найдорожче – власну країну.

Ми рішуче виступаємо проти спроб розколоти соборну Україну, розділити українське суспільство, порушити державну структуру і державні кордони України. Наголошуємо, що жодних політичних, економічних та етнокультурних підстав для відмови від унітарного устрою України не існує.

Народна Партія вважає провокацією та антидержавною діяльністю, заклики до поділу нашої держави та закликає політиків у цей важкий час бути мудрими, спрямувати свої зусилля не на розбрат, а на збереження єдності українського народу і територіальної цілісності України.

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".