Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Інформація про роботу депутата Ужгородської районної ради Яцьків Тиберія Лайошовича протягом 2013 р. і I кварталу 2014 р.

14.03.2014

zakarpatya.jpgПротягом звітного періоду депутат Ужгородської районної ради Яцьків Тібор Лайошович прагнув працювати чесно і добросовісно, свої депутатські повноваження виконувати у відповідності до вимог чинного законодавства. Він є керівником депутатської фракції «Народна Партія», членом президії Ужгородської районної ради, працює в бюджетній комісії.

Тиберій Яцьків у звітному періоді брав участь у всіх пленарних засіданнях районної ради, де часто виступав із обговорюваних питань і вносив конкретні пропозиції щодо проблем, які турбують громаду. Основну увагу приділяв виконанню наказів виборців, прохань людей, з якими вони звертались на прийомах або під час зустрічей депутата з населенням.

Щодо конкретних справ депутата-народника, то ним проведені наступні заходи:

 1. З його ініціативи проведена робота по благоустрою вул. Фізкультурна, с. Сюрте. З цією метою виділено кошти з сільського та районного бюджетів.

 2. Розроблено програму про забезпечення автономною водою Тийглашського ДНЗ. В зв′язку з цим проводяться роботи по бурінню свердловини для створення стаціонарного водного резервуару.

 3. Надано допомогу в організації та проведенні ІІІ Тийглашського свята угорської народної пісні та музики.

 4. Профінансовано і завершено ремонт з оновленням меблів хімічного кабінету в Шишлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 5. Організовано придбання цінних призів переможцям лотереї газети «Вісті Ужгородщини».

 6. Надано матеріальну підтримку для проведення електричного струму у православній церкві «Свято Покровська», с. Тийглаш.

 7. Участь в організації та проведенні фестиваль «Szureti bal» в с. Сюрте.

 8. Надано матеріальну допомогу в заснуванні клубу у пенсіонерів у с. Паладь-Комарівці.

 9. Замовлено і профінансовано проведення дискотеки на Дні села с. Петрівка.

 10. Придбано кінопроектор для Сюртівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 11. Вручено подарунок - комплект наочних матеріалів для 1-4 класів у Шишлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 12. Надано фінансову допомогу малозабезпеченим жителям с. Сюрте та Тийглаш.

 13. Матеріальна допомога для ремонту доріг у с. Єсень.

 14. Сприяння сільським громадам в підтримці та розвитку транскордонної співпраці з європейськими партнерами, зокрема Угорщини і Словаччини. Пріоритетними будуть реалізація енергозберігаючих технологій, водопостачання, каналізації, покращення умов у навчальних, лікувальних і спортивних закладах.

Протягом 2013 року депутат-народник проводив прийом громадян, розглядав усні заяви. Всі ці звернення вирішилися, як правило на місці. Надано відповіді та консультації, вжиті відповідні заходи, щодо позитивних вирішень питань піднятих громадянами в своїх зверненнях. Тиберій Лайошович продовжує активно впливати на вирішення злободенних проблем, які хвилюють людей.

 

Прес-служба

Закарпатської обласної організації Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".