Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Сутність української кризи

17.03.2014

У Україні поширена думка, що вирішення наших складних проблем станеться тоді, коли влада оточить себе правильними експертами і, взагалі, сконцентрує у собі “правильних людей”.

Наприклад, люди поглянули Шустера і починають говорити, мовляв, як добре говорять Марчук, Ермолаєв або Чалий. Ось якби таких консультантів та й до влади.

Як почало би квітнути життя в Україні !!!

Потрібно чітко усвідомити собі, що проблема не у гарних чи поганих експертах або консультантах.

Проблема у тому, що у нас немає людей, котрі могли б мислити категоріями країни, бачити ситуацію в Україні в цілому, були б здатними правильно оцінити ситуацію з урахуванням наслідків у різних частинах життя суспільства та держави, розуміти, як їх дії відіб'ються на Токійській, Франкфуртській, Нью- Йоркській, Лондонській біржах, тощо…..

Коли наша Рада ухвалює мовний закон, ще не маючи влади, не маючи ресурсів реалізації своєї політики, не маючи навіть бачення коридору в якому вони підуть, що ми отримуємо? Ми отримуємо Крим, ми отримуємо Харків, ми отримуємо купу вагомих проблем , які в принципі б не були можливими, якби люди думали трохи ширше за інтереси своєї кишені.

Узявши владу, такі б люди не стали майже у свій перший день розформувати «Беркут», розуміючи, що влада це не лише інститути, але і апарат насильства. І якщо ти не маєш можливості змушувати, а переконання не вистачає, то ти виглядаєш як артист мовного жанру.

І так у всьому. У нас при владі є дуже велика кількість людей, що не бачать далі свого носа, — це наша головна проблема.

Коли окремі категорії політичних діячів раптом, в силу обставин відкривають для себе світ великої політики, де потрібно швидко приймати рішення, але вони окрім підсосу з бюджету нічого не знають та не вміють.

Ні-чо-го.

Тому ми чекаємо, що рішення за нас прийматимуть НАТО, ОБСЄ, ООН, Барак Обама, але лише не ми самі. Ось сутність нашої кризи.

 

Ігор Коваленко

Коментарі
Топ - новина
ДУМАТИ ТРЕБА. ДУМАТИ!

26.01.2018

Влада демонструє наміри продовжувати боротися за території, а не за людей. Вона так і не зуміла вникнути і перейнятися становищем тих, хто живе на не підконтрольній Україні частині Донбасу.

Публікації
БОРОТЬБА ЗА ПОЗИТИВ

14.03.2018 

Хочете знати, де справжній позитив? Шукайте його там, де не нудно, де драйв, де енергія, де сексуальність, де краса, де добро. Робіть цікаві речі, женінь геть нудних людей, не вірте тим, хто нудить