Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
НАРОДНИКИ БЕРЕГОВА ПІДТРИМАЛИ ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПОРОЗУМІННЯ МІЖ ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ ТА ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ МІСТА.

17.03.2014

zakarpatya.jpg13 березня у м. Берегово підписано меморандум порозуміння між політичними партіями та громадськими організаціями "За розвиток, примноження добробуту та спокою громадян міста". Даний меморандум був підписаний всіма учасниками зібрання, серед яких і голова Берегівської міської організації Народної Партії Володимир Шелемон. Слід підкреслити, що м. Берегово є багатонаціональним. Тут проживають 48,1% - угорців, 38,9% – українців та 5,4% - росіян.

Цей документ є важливим для більшості мешканців Берегова, національних та релігійних громад, гостей міста та потенційних інвесторів.  У той час, коли суспільно-політична напруга в країні зростає, представники громади Берегова заявили, що в місті, між ними нема відвертої ворожнечі, всі з них готові докладати максимальних зусиль для забезпечення стабільності та спокою мешканців.

 

Підписання меморандуму порозуміння між представниками різних політичних організацій є дуже важливим. А основна його ідея - показати приклад для всіх, що в Берегові панує спокій, нема жодних суперечок на національному або релігійному підґрунті, а всі мешканці готові згуртуватися у час, коли мова йде про цілісність та суверенітет нашої держави.

Також йшлося і про можливу мобілізацію населення до війська України. Представники громади також активно обговорювали текст звернення народного депутата Іштвана Гайдоша, в якому він звинуватив представників ВО "Свобода" у розпалюванні ворожнечі між угорцями та українцями. 

До тексту меморандуму вирішили внести пункт про створення редакційної ради з представників громадськості при газеті "Берегово". Насамперед для того, аби у міській новинці у подальшому подавалися лише збалансовані матеріали з різними точками зору при обговоренні конфліктних проблем.

Виступив і священик греко-католицької церкви Михайло Шелемба, який закликав всіх представників громади бути мудрими у такий непростий для України час. Слово має велику вагу, і тому потрібно дуже добре думати, що писати і що говорити. А будь-який конфлікт дуже легко запалити, а погасити - дуже важко. Тому всі маємо цінувати той мир і спокій, що панує у Берегові.

 

МЕМОРАНДУМ

політичних партій та громадських організацій м. Берегова за розвиток, примноження добробуту, спокою мешканців міста
13 березня, 2014 року, м. Берегово

Ми, представники політичних партій та громадських організацій, відчуваючи відповідальність за мешканців Берегова, усвідомлюючи важливість об’єднання зусиль задля розвитку нашого міста, зважаючи на необхідність якнайшвидшого вирішення нагальних проблем в умовах складної суспільно-політичної ситуації в країні,  домовилися  докладати максимальних зусиль для зняття напруги та забезпечення спокою мешканців Берегова.

Для нас є важливим:   

1. Шанобливе та толерантне ставлення до всіх національних та релігійних символів, пам’ятників, меморіальних дощок, цвинтарів тощо, не допускати та суворо засуджувати будь-які прояви вандалізму.

2. Створення всіх належних умов для гостей Берегова, їх перебування і відпочинку з метою підтримки гостинного та туристичного іміджу міста

3. Безперешкодне святкування та вшанування подій, дат, проведенню заходів не залежно від національності і віросповідання всіх мешканців, які проживають на території міста..

4. Створення у місті сприятливого інвестиційного клімату.

5. Продовження роботи у напрямку євроінтеграції, забезпечуючи європейський підхід у вирішенні всіляких питань, що виникають у місті

6. Стабільна робота міської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету до наступних місцевих виборів, або  дострокового припинення повноважень міського голови, депутатів згідно з чинним законодавством.  

7. Створення редакційної колегії при газеті «Берегово» із представників громадськості.

Сторони зобов’язуються:

1) оперативно співпрацювати у вирішенні проблемних питань, що виникатимуть під час реалізації пунктів меморандуму;

2) додержуватися у співпраці принципів законності, гуманності, прозорості та відкритості, спільності інтересів і соціальної справедливості.

Підписуючи цей Меморандум, Сторони визнають, що дотримання і реалізація його положень є гарантією стабільної роботи задля  забезпечення врівноваженого життя всіх мешканців  та приємного відпочинку всіх гостей міста Берегова.

Меморандум набирає чинності з дня його підписання Сторонами.

 

Прес-служба

Закарпатської організації Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".