Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Оперативний висновок по засіданню ради безпеки ООН

20.03.2014

Foto_YAkimenko_2.jpgЄ всі ознаки, що Росія веде підготовку до просування на материкову частину України.

Міжнародна підтримка у нас є і з кожним днем дій агресора підсилюється. Але цього не достатньо для дійсно рішучих дій ООН.

Росія наполягає на позиціях угоди 21 лютого, яку сама не підписувала (а тому не має взагалі ніякого права посилатись на цей папірець) і виконання якої зірвав також і сам Янукович, хоча вона з самого початку Майданом та суспільством сприймалась як неприйнятна.

Апетити Росії безмежні: не йдіть до ЄС, не проводьте вибори президента 25 травня, розділіть Україну на федеративні частини і т.п. і т.д. На жаль - всі ознаки підготовки до просування на материкову частину України.

Є елементи підготовки подальшої анексії України. Треба негайно створити такий тиск, щоби геополітичні авантюристи відчули силу протидії.

Тільки обороняючись, захищаючись та зберігаючи єдності ми здатні перемогти зовнішні загрози, повернути Крим до України. Окрім усього іншого терміново потрібно зайнятися економікою та соціальною сферою країни.

Інакше буде катастрофа вже геополітичного масштабу.

 

Олексій Якименко

Коментарі
Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
НИНІШНІ ОЧІКУВАННЯ УКРАЇНЦІВ

14.01.2019 

На президентських виборах вирішальне значення мають змістовні структури масової свідомості та колективного несвідомого