Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Сергій Павловський: «Не бігаємо ми, комунальники, сьогодні з прапорами: часу немає, роботи багато…»

25.03.2014

Павловський фото.jpgЗ нагоди професійного свята вітаю всіх працівників комунального господарства та працівників управління ЖКГ м. Фастів і дякую за те, що в тяжкий, революційний, воєнний час ви зробили все можливе для того, щоб місто було з теплом, водою, каналізацією, прибиралися вулиці, горіло вуличне освітлення, в цілому не перетворили місто в хаос.

Особисто мені «комунальне військо» нашої держави і м. Фастів нагадує нашу Українську армію – патріотичну, героїчну, але бідну і застарілу. Як результат, частково боєздатну, на яку не звертали серйозної уваги багато років незалежності політики і можновладці.

На сьогодні ЖКГ нашої держави потребує термінових реформ і капіталовкладень. Без цих двох складових сектор народного господарства може в один прекрасний день вибухнути і призвести наше суспільство до техногенної катастрофи.

ЖКГ м. Фастова нічим не відрізняється від ЖКГ інших міст тими ж кричущими проблемами води, очисних споруд, утилізації відходів та тотального безгрошів’я.

Вісім місяців я – заступник міського голови з питань житлово комунального господарства. Для себе здобув величезний досвід роботи в структурі, в яку скільки коштів не вклади – все мало, і що б комунальники доброго не робили, як правило, на власному ентузіазмі, «спасибі» тобі ніхто не скаже.

Я не буду Вам, дорогі читачі, розповідати де ми без грошей беремо солярку, пісок, щебінь, транспорт і т. д. Скажу лише одне – житлово комунальне господарство міста дихає тільки завдяки розуму, кмітливості й ентузіазму людей, які очолюють і працюють у комунальних підприємствах міста. За революцією нашої роботи не видно, але заради справедливості хочу зазначити: якщо у вас в домі є вода, каналізація, світло, тепло і регулярно прибираються вулиці – це відбувається не саме по собі, а завдяки тяжким потугам працівників комунальної сфери.

Про що б не говорили політики – вони говорять і думають про гроші. На мій погляд, політика, в її фастівському варіанті, – шкідлива для економіки міста та комунального господарства. Сьогодні всі, від мала до велика, полинули в політику. Можливо, це й непогано, але прикро одне – ми дожилися до того, що на дорожній грейдер у комбінаті комунальних підприємств водія шукаємо півроку і не можемо знайти, а в гаражі гайки нема кому виточити, адже всі зайняті політикою. Якщо ти пробіг вулицею Соборною з прапором своєї політичної сили, з відповідними лозунгами і гаслами, тебе всі побачили, ти – «патріот». А якщо КП «Фастівводоканал», керівником якого є Іван Соломаха, за останній рік замінило 1,5 км іржавих труб на нові пластикові, щоб поліпшити якість води, то тобі – «Ганьба!» Чи, скажімо, в умовах тотальних неплатежів розпочати і не завалити опалювальний сезон, безперебійно постачати тепло в школи, дитячі садки і т. д., як це робить КП «Фастівтепломережа», директором якого є Ігор Кіфоренко, то на цей патріотичний вчинок уваги теж ніхто не звертає.

Не бігаємо ми, комунальники, сьогодні з прапорами – часу немає, роботи багато, весна прийшла, дороги треба латати…

 

P. S. Кореспондент «Нашого Городка» Ірина Чередниченко, з якою я спілкувався щодо ситуації у сфері ЖКГ, поцікавилась, який статус я маю сьогодні.

– Доводжу до відома усіх зацікавлених: Я, Павловський Сергій Петрович, голова міської організації «Народна партія» 10 років, є депутатом від цієї політичної сили. Написав дві заяви: одну – на відпустку, другу – на звільнення з посади заступника міського голови. П’ятого квітня розпочинається виборча кампанія. Обиратимемо Президента та міського голову. На посту Президента обов’язково підтримаю людину, яка розуміється на господарських питаннях і яка своїми руками щось зробила для себе і для людей. Щодо міського голови, кого підтримуватиму – ще не знаю:всі кандидати дуже схожі за своєю суттю між собою.

І наостанок… Дорогі українці! Якщо ми з Вами будуємо європейську, демократичну державу, то ми повинні прислухатись і поважати всі прошарки нашого соціуму. Ми не маємо права «чесати всіх під один гребінь», обливати брудом і топтати гідність людини за інакомислення. Сьогодні, як ніколи, ми повинні об’єднатись між собою всередині держави проти зовнішнього ворога, адже завтра може бути так, що мера і Президента будемо обирати невідомо якої держави та невідомо в який спосіб.

Сергій Павловський,

голова Фастівської міської організації Народної Партії

 

за інформацією газети: news.blitz.com.ua

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".