Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
З нагоди 75-ої річниці Карпатської України вшанували героїв

26.03.2014

zak26.jpg15 березня 2014 року на Красному полі громада Закарпаття віддавала шану Героям Карпатської України, які загинули за свою державу рівно 75 років тому, і заодно – Героям Небесної сотні. Красне поле зібрало більше тисячі закарпатців, небайдужих до пам’яті подвигу героїв.

Створення і загибель Карпатської України – подія, яка, безперечно мала велике історичне значення для всього українського народу. Адже проголошення молодої держави далося високою ціною. Близько 300 молодих вояків залишилися навічно на Красному полі під Хустом, полігши смертю героїв, а ще тисячі потрапили до концтаборів.

Всі учасники зібрання поклали квіти та вінки до підніжжя Пам’ятного Хреста.

Прийшли віддати шану цим героїчним подіям і голова Хустської районної ради, лідер Хустських народників Василь Губаль, керівник фракції Народної Партії у Хустській міській раді Володимир Шимоня та інші партійні активісти.

Під час урочистого заходу перед учасниками зібрання виступили очевидці тих подій та закарпатські активісти Євромайдану.

У виконанні Заслуженого академічного Закарпатського народного хору звучали стрілецькі пісні. А представники різних конфесій провели екуменічну панахиду. Потім у Хусті відбувся обласний фестиваль-конкурс стрілецької пісня «Красне поле».

День пам’яті звитяжців, що боролися за Карпатську Україну, вкотре нагадав, що процес возз’єднання всіх українських земель у єдину державу починався саме на Красному полі, а воно – символ цієї невмирущої боротьби.

 

 

Прес-служба

Закарпатської обласної організації Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".