Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Джерело прибутків – вода?

15.04.2014

DSC01513.JPGТрохи менше року тому приватна фірма взяла в концесію комунальне підприємство «Білоцерківводоканал». Нещодавно на розгляд громадськості був представлений перший публічний звіт про діяльність концесіонера. Взявши курс на окозамилювання, директор ТОВ «Білоцерківвода» прагнула записати до концесійних переваг купівлю легкового автомобіля, заміну сітки, обладнання в лабораторії тощо. Проте, депутати міської ради та присутні представники громадських організацій вгледіли у їх діяльності низку недоліків, розкритикувавши таким чином відсутність реальних кроків з поліпшення послуг з якісного та надійного водопостачання та водовідведення.

Першим, хто піддав сумніву діяльність концесіонера став голова фракції Народної Партії у міській раді Валерій Ямковий. За його словами, користь від концесії можна визначити лише за двома показниками – поліпшення якості питної води та зменшення тарифів. На жаль, жителі Білої Церкви поки що не відчули цих благ. Всі інші старання є безпосередньою роботою підприємства.

DSC01501.JPGКрім того, В. Ямковий спитав з концесіонера і проблему амортизаційних відрахувань. «Згідно чинного законодавства амортизаційні кошти в повному обсязі повинні спрямовуватися на покращення технічного стану підприємства. Протягом багатьох років «Білоцерківвода» експлуатуватиме це обладнання, виснажуватиме його, а кошти передбачені на модернізацію використає у власних цілях, не по призначенню. І з чим же тоді залишиться громада міста?», - підкреслив депутат.

З критичними зауваженнями виступила і народниця Людмила Дригало. Зокрема, вона навела приклад скарг жителів міста, яким працівники концесійного підприємства познімали лічильники на повірку та протримали їх у себе майже три місяці. За цей період людям нараховували платню за воду не по показнику лічильника, а по нормі.

Шантаж, погрози про відключення води, нав’язування платної послуги з повірки лічильників, незадовільний стан питної води – викликало не менше обурення з боку представників громадських організацій до концесіонера.

На всі питання директор концесійного підприємства О. Бабій намагалася давати відповіді, але присутні не почули головного – чіткого плану дій з модернізації та реконструкції водоканалу та строків вливання у нього великих капіталовкладень.

Схоже, що більшість присутніх залишились незадоволеними діяльністю концесіонера. Якщо й далі ТОВ «Білоцерківвода» умисно приховуватиме недоліки своєї роботи і виставлятиме це у кращому вигляді, ніж воно є, то громадськість матиме можливість скористатися своїм правом відмовитись від їх послуг.

Катерина Головіна,

прес-секретар Київської регіональної організації

Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".